Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen legot érdemes venni...

Milyen legot érdemes venni 1.5 évesnek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam ezeket kapja, már meg is rendeltem:

[link]

erre tud építeni

[link]

azért választottam ezt, mert ebbe van ablak, kerék, lehet sokmindent építeni belőle, nem csak a akockák vannak benne.

[link]

és ezt, mert markoloó, daru, szóval munkagép mániás:-) szerintem fog tetszeni neki, mert már van pár legónk és játszik vele, de azok csak állatok.

Én sokat gondolkoztam milyen legyen, de arra jutottam kap alapszettet, mert azzal lehet építeni, és lehet variálni. nem tudom mennyit szánsz rá, de alapszett legyen benne, meg az a tábls, mert azon megmaradnaka dolgok. De ez csak az én véleményem

2011. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 21 honapos es a duplo rendorseget kapja mert teljesen megvan orulve a rendor autokert vagyis barmiert ami szirenazik es villog. :) Szinten imadja a helikoptert es ehez a szetthez az is tartozik. Na, mindjart megprobalok en is linkelni valami kepet ha talalok. :)


[link]


Masfel evesen a kisfiam egy ilyen lego duplo osszeepitheto golyopalyat kapott es nagyon szeret vele jatszani a mai napig. Ezert dontottunk ugy, hogy Karacsonyra egy kicsit "komolyabbat" kap de ugyancsak duplot:


[link]



Ha jol emlekszem a golyos palyas duplo masfel eves kortol volt jo es eleg nagy helyet elfoglal. A golyok is eleg nagyok hozza. A rendorseg meg 2 eves kortol valo de nallunk az a masfel honap mar nem oszt-szoroz.

2011. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezt kaptuk, Auchanban most 6000.-


tavaly meg ezt vettük:

[link]

akkor 4000.- volt


megéri körülnézni hol akciósak, ez egy nagyon drága oldal :/

2011. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatos Lego Duplo-t.
2011. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igazán hasznosak voltak.
2011. nov. 19. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!