Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zepter Bioptron lámpát szeretn...

Zepter Bioptron lámpát szeretnék venni a kisfiunknak. Hol lehet ilyet venni Nyíregyházán vagy renelni?

Figyelt kérdés

egészségkártyára is jó lenne, mert azon van pénz és olyan hely kellene ahol elfogadják ezt is...

köszi


2011. nov. 23. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Zepternél kell rendelni.amúgy elég drága.ilyen üzletkötő féleséggel kell felvenni a kapcsolatot aki a zepternél dolgozik,és ő rajta keresztül tudsz venni újjat,de használtan is lehet kapni az interneten keresztül.mire szeretnéd amúgy használni főként????
2011. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nem érdemes újat venni mert nagyon drága,használtat már lehet venni az új árának töredékéért.Én újat vettem részletre kb 500e ft mire kifizetem,használtat láttam már 100-150 ezerért is a vaterán például.Én nem bántam meg hogy vettem mert nagyon jó,azóta nem is veszünk gyógyszereket.
2011. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Testvérem kint dolgozik Németországban az egészségügyben. Amikor feltettem a kérdést, hogy tudna-e nekem olcsón szerezni Bioptron lámpát, kinevetett...Kérdeztem mi a baj? Azt válaszolta: "Hugi, a világon nem létezik csodaszer, mintahogy ez a csodának mondott lámpa sem az, csak fölösleges pénzkidobás. Nekem lenne rá pénzem megvenni, de minek? Ha fáj valamim beveszek egy gyógyszert, ami csillapítja a fájdalmat, de ezt a lámpát aki kitalálta, csak a pénzt szedi be ami nem kevés, vagyis a több ezer Ft értéke miatt sokan bedőlnek, hogy ez tuti használ. Hát nem, ilyen butaságot nehogy csináljak, mert a pénzem bánja csak!"

Szóval ezen szavakkal mondta ezt nekem ezelőtt 3 éve, és nem is vettem. Viszont! Anyukám vett, pedig hiába beszéltem le róla, és a tesómnak volt igaza, mert azt mondta Anyum, hogy nem érezte a hatást, gyógyulást. Tudniillik az eres lábát lámpázta sokáig, de ugyanúgy fájt neki. :( Most a szekrényben "pihen" a lámpa, és 200.000Ft volt :(

Nem tudom erről ki mit gondol, persze akinek van erre pénze próbálja ki, és tapasztalja meg milyen. Éb biztos nem vennék, ha meg is tehetném akkor sem. Inkább napi 1000mg C vitamin! Ja, és főleg nem egy Gyermeknek. DE ez csak az én véleményem, más biztosan máshogy gondolja, nem rossz indulatból írtam le.

2011. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsótól kérdezem, hogy akkor miért használják a kórházakban is. Nálunk Kaposváron is használják.


Egyébként nekünk van, és használ. Azt nem mondom, hogy nem veszünk gyógyszereket, de múlt héten hétfőre elkapott egy csúnya vírus, torokfájással. Azt mondta a dokim, hogy tuti nem leszek túl rajta szerdára (csütörtökön kellett jönnöm dolgozni, mindenképpen), mert addigra jönnek ki a szövődmények. Én lámpáztam a torkomat hétfőn egész nap óránként. Hétfőn fel nem bírtam kelni, annyira gyenge voltam, meg lázas, és nem bírtam nyelni a fájdalomtól.


Másnap már nem volt lázam, csak este kis hőemelkedésem, szerdára kutyabajom nem volt. Nem akarta a doki elhinni, ki akart írni egész hétre, mert azt hitte, csak a munka miatt mondom. Pedig nem. Azóta sem estem vissza.


Múltkor belerúgtam a hintaszékbe, tisztára badagadt, belilult a kisujjam. Két nap alatt lement a duzzanat és már nem fájt, úgy, hogy csak reggel és este tudtam lámpázni.

Férjem gerincsérvét is ezzel tudjuk kordában tartani.


Bocs, hogy hosszú voltam és egy kicsit off.

2011. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Driennke! Mert gondolom használ azért, de mint írtam, kitűnik levelemből, hogy én nem vagyok ellene, de mellette sem. Mondjuk én még nem láttam kórházban egyszer sem ilyen lámpát, pedig sűrűn megfordultam az utóbbi időkben, és nem sajnos. :) De még akkor sem láttam, amikor Anyum a kórházban volt annó. /:(/ Örülök neki, hogy Neked használt a lámpa, akkor valószínű van vmi hatása. Mint írtam azt is, hogy ez csak az én véleményem, én így gondolom.

Amúgy Kaposváron születtem, ha már írtad a várost, onnan 23 km-re laktam Drága Mamámnál. :( Már nem arra fele élek, hanem nagyon messze tőle. :(

2011. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem bántásból írtam, csak kérdeztem. Ne haragudj, lehet nem volt jó a megfogalmazás :), és csak azért írtam le, mert segíteni akartam. Esetleg anyukád eladhatná a kérdezőnek a lámpát, ha nem használja. Ez csak egy tipp, nem akarok beleszólni a dolgodba.


Egyébként azért tudom, mert kórházi dolgozó barátnőm mondta, hogy vettek ilyen Bioptron ágyat, és a felfekvéses, lábszárfekélyes betegeknél használják, mert aki ezt feltalálta legelőször ezt kezelte vele, tehát azt hiszem a bőrgyógyászaton van.


Még egyszer bocs, csak írásban sajnos nem jön át a hangnem. :)

2011. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most érdeklődtem utána, van Magyarországon gyártott változata is 75.000 ft, gyógyászati segédeszköz boltban. csak annyi hogy nem Zepter márka hanem magyar!és van hozzá színterápia, vagyis a színes korongok. itt is lehet kapni NYíregyházán.
2011. nov. 23. 18:00
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy immunerősítésre kellene 3ésfél éves kisfiunknak, meg a kicsinek is használna lehet, ő 2 éves.
2011. nov. 23. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Driennke: Nem, dehogy haragszom, én sem haragból válaszoltam. :) Semmi gond, mindenki máshogy értelmezi, gondolja. Anyumnak mélyvénásos trombózisa volt, ami meggyógyult teljesen a műtét után, de később egy új visszér tágulat, és szintén trombózis jele jött elő neki, de azt gyorsan kikezelték, így nem történt nagyobb baj hála Istennek. Siófokon műtötték, és sikeres volt. Utána kezdte használni a lámpát, elmondása szerint használt valamit, de később letette, mert fájt tőle a lába.. Már rég nem használja, pedig egy komplett lámpa minden tartozékkal együtt, színes korongokkal.

Bocsi az offért.

Kérdezőnek: Immunerősítésre Multikid vassal vitamint tudok ajánlani, plusz Cebion cseppek. Nálunk ez nagyon bevált, és lekopogom kisfiam idén 1x volt beteg! De náthára biztos jó a lámpa is. Jó egészséget kívánok Nektek!

2011. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó ötlet. Nekünk van és használjuk. Időigényesebb, mint egy kapszula:), de nincs mellékhatása. Egyetlen ellenjavallatról tudok: gyulladt visszérre ne!! Én már az iktert is ezzel kezeltem.

Ismerem a magyart is, szinterápiát is. Ha teheted a Zepter közepest, válaszd asztali álvánnyal!

Ha újat szeretnél teljes garanciával, ebből a típusból, van Zepternél egy ismerősöm, aki 25% kedvezménnyel tudja adni, még régi áron. Ki is szállítja, papírjaival együtt.

2011. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!