Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani akciós Tescos játék laptopról. érdemes megvenni egy 3 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Megveheted, de a blokkot tartsad meg, mert 2 nap múlva viheted vissza.
2011. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég bonyolult egy kicsi gyereknek. Nagyon sok mindent tud, de nagyobbak jobban boldogulnak vele. Nehéz kezelni.
2011. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Akkor ez is változó úgy látom. :) Én tavaly vettem 3000Ft-ért a Tescoban ezt a laptopot, akkor volt kisfiam 2 éves. Most lesz 3, és egy év alatt megtanul belőle mindent. Betűzésnél pl. amikor kérdezi, hogy hol van a B betű, akkor beüti a megfelelőt. Szóval ügyesen kezeli, szeret vele játszani. Mint írtam tavaly vettük, és semmi baja sincs, nem is volt, és még az az elem van benne, amikor vettük! Lehet hihetetlen, de most miért hazudjak? Mert ez tényleg igaz. Én csak ajánlani tudom, jó játék, és jól lefoglalja a gyerekeket, és még tanul is belőle.
2011. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

teszkóból játékot : soha (mást sem)

ami akciós, az máshol simén olcsóbb (tavaly pont néztem egy legót, a legoáruházban olcsóbb volt, alapból, mint a teszkóban akciósan

2011. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

előző

egy 3 évesenk tök felesleges a betűket tanulgatnia

2011. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én azt vettem a 27 hónapos fiamnak karácsonyra.remélem tetszeni fog neki.mondjuk amikor nézegettük már akkor vitte volna,hogy az az övé.
2011. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi hozzá, de úgy értem, hogy a laptophoz megfelelően játsszon vele. A lányom is elhurcolja magával, kinyitja, ütögeti a billentyűzete, ahogy anya is csinálja, de játszani még biztos nem fog tudni vele. Viszont ennyiért amennyiért most van szerintem nem drága.
2011. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy 3 évesenk tök felesleges a betűket tanulgatnia"


Én 3,5 évesen olvastam. Én nem azért, mert tanítottak, hanem mert én szerettem "betűset" játszani, érdekelt, így rám ragadt:) Vannak gyerekek, akiket ez leköt. Ha érdekli őket, máris nem felesleges.

2011. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*én-és. A betűket még ismerem, de éjjel a helyüket nem mindig találom el:)
2011. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!