Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik épitőkocka a jobb...

Melyik épitőkocka a jobb Abrick, JDLT, Mega Bloks, Unico Plus, Duplo?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. nov. 28. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A JDLT biztos h nem jó,mert törékeny ,sz.r minőségű műanyagból van,és nem passzolnak rendesen az elemei.A színei pedig nem olyanok,mint ahogy azt a doboza feltünteti,szerintem nem szépek.Az Unico plus ugyanaz,mint a Duplo,csak sokkal olcsóbb,összeépíthető,kompatibilisek egymással,részemről én erre szavazok.Az Abrickkal én is szemeztem,nagyon szép,vonzó készletei vannak,de az nem építőkocka jellegű,ahogyan láttam,hanem szerelős,2 évesnek én még nem mertem megvenni,sztem nem tudná összerakni,bár valószínű,ez relatív dolog,lehet vkinek olyan ügyes a gyermeke,h nem jelent ez gondot neki.A Mega bloks-ot nem ismerem,állítólag van belőle vmi Dora babás készlet,ami szintén Duplo-kompatibilis.
2011. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is Unico alapkészlet van. Kompatibilis a Duplóval.Az Unico olcsó, és nagyon jó. Már ahhoz is csinálnak külön kis készleteket, ugyan úgy mint a duplóhoz.
2011. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!