Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes szobai csúszdát venni...

Érdemes szobai csúszdát venni karácsonyra 21 hónapos fiúnak?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon szeret a kisfiam csúszdázni, de nem tudom, hogy meddig tudná használni, hiszen a csúszda induló magassága 70 cm a kisfiam meg már 90cm magas. Mert őszintén szólva 2-3 hónapi használatra eléggé drágállom megvenni. Tapasztalatok érdekelnék



2011. nov. 29. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lakásban nagyon balesetveszélyes. A lányom pl. állandóan ide-oda tologatta, aztán úgy akart lecsúszni róla, hogy a tévében landolt volna, ha nem veszem észre.
2011. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, sok hely kell hozzá. Másfél éves korában kapta a lányom, most 25 hónapos és imádja. Sokat használja, néha a babái, autói is lecsúsznak rajta, főleg most rossz időben nagyon hasznos, hogy nem csak a kanapén tud ugrálni. :))

Én egy nagy szőnyegre tettem és tudja, hogy nem szabad tologatni, szépen használja, soha nem volt még baleset belőle.

2011. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ellenkező a tapasztalatom mint az első hozzászólónak. Majdnem két éves volt mikor vettük és csak a szőnyegen használja ahol ugye nem csúszik arrébb, tehát teljesen biztonságos. Most két és fél éves és mindíg használja. 6 ezer körül van az ára és ha arra gondolok, hogy a barátnőm 4 éves kislánya is mindíg csúszdázik rajta ha hozzánk jön, egyáltalán nem felesleges.

De mint minden játék ez is gyerekfüggő, ha viszont nagyon szeret csúszdázni vedd meg neki! :)

2011. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ennél szerintem egy kicsivel magasabb van, és jóval olcsóbban vettük. Még a nagyobbik lányomnak, aki most 4 éves, de még mindig simán csúszkál rajta, hát még a kicsi, aki 23 hónapos. Szóval nekünk bevált!
2011. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21 hós a fiam és nagyon szereti :) A vége a szőnyegen van természetesen, de nem nagyon kapott rá a tologatásra amúgy sem. Mennek le rajta az autók, ladák, plüssök. Most éppen az ágy alatt van szétkapva, mert tavasz óta kicsit ráunt és amúgy is kellett a hely a nappaliban, majd egy hónap múlva elő veszem és akkor megint mehet a buli...
2011. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb ennyi idősen kapta a lányom, épp tegnap látta meg a garázsban és kérte vegyem elő. 3,5 éves. Imádja még mindig, bár már lassan kicsi lesz neki a 106 cm magasságához, de még mindig gond nélkül tudja használni.

Mi is lakásban használtuk eleinte, mert télen vettük, nálunk nem okozott balesetveszélyt, szőnyegre tettem, nem tudta tologatni, ha le is pottyant róla, nem ütötte meg magát.


Off: Ez nagyon drága. Csak a márkát kel megfizetni, semmivel nem jobb, mint egy más márkájú olcsóbb. Onnan tudom, hogy a szomszédban Smoby volt, az övék már eltört a mienknek semmi baja, ha jól emlékszem 7000 ft-ért vettem újan.

2011. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
13.29-es és 16.00-ás hozzászólók: hol vettétek a csúszdát? Hol lehet ennél olcsóbban megvenni?
2011. nov. 29. 18:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a pozitív értékelés.
2011. nov. 29. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk olyan van, ami a 3. képen van, zöld-piros összeállításban. És olcsóbb, mint amennyiért én vettem, és új.

Én a helyi piacon vettem!

2011. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!