Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még valaki, aki nem...

Van még valaki, aki nem kapott még Gyes-t+családit ma?

Figyelt kérdés
Otp-s vagyok.
2011. dec. 2. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam meg. Én is írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Én várok hétfőig, ha akkor sem lesz rajta, akkor felhívom a MÁK-ot. Állítólag most utalják a nyugdíjakat is, azért van ilyen kavar.
2011. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok OTP-s, de ott vettem fel ma pénzt. Jött egy anyuka utánam, aki kérdezte tőlem örömmel, hogy végre rajta van a CSP?! Mire mondtam, hogy nekem igen, de én nem OTP-s vagyok. Megnézte a kártyáját, nem volt rajta neki. Majd mondta nekem, hogy reggel 7 óta sorok állnak bent az ügyintézőknél, akik annyit mondtak, hogy valami gond van a rendszerrel.

Mikor kimentem az automatától és benéztem az ügyintézős részhez rengetegen álltak bent, kb. 30-40 ember.

2011. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én reggel megkaptam mind kettőt. A nyugdíjakat is előbb kapják az idősek, 14-e körül. Valószínű aki nem ma, az hétfőn kapja meg. Volt már, hogy nekem sem jött időben, de aztán csak megérkezett a számlámra.
2011. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, én nem otp-s vagyok, hanem Raiffeisenes.
2011. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
K&H,családit megkaptam,GYEDet nem.
2011. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A másik topicba is írtam. Én is otps vagyok és nekem se jött meg. Voltam bent az otpnél ahol azt mondták h túl van terhelve a rendszer mivel ma utalnak mindent(gyes,csp,munkabér,nyugdíj) Türelmet kértek ha estig nem érkezik meg akkor csak hétfőn. Az otp honlapjára meg ne próbálkozzatok bejutni mert az is döglődik. Nekem letíiltotta az azonosítómat. Egyszóval türelem:S
2011. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Én OTP-és vagyok és rendben megkaptam reggel a gyesemet és a családit is.
2011. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
OTP-Svagyok,nekünk megjött ma,bár később,mint szokott
2011. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!