Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van CSEPELEN olyan OVI ahol...

Van CSEPELEN olyan OVI ahol már 2.5 éves kortól van minicsoport?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Csepeli vagyok, de nem tudok ilyen oviról (ettől még lehet). Szerintem itt csak a bölcsikbe veszik fel a 3 év alattiakat.


Egyszer olvastam, hogy van valami törvény, ha a gyerek abban az évben tölti a hármat, és már szobatiszta és tud beszélni, akkor felveszi őt a körzetes ovi (mint pl az én lányom decemberi, azt gondoltam, hogy már szeptembertől mehet majd). Hát ezt mondtam a körzetes oviban, kb kiröhögtek engem. Mehet oviba, de csak attól a naptól, hogy betölti a hármat (jövő héten kezd).

2011. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még egy csepeles kérdés: és évközbeni kezdés van? Ahogy betölti a 3-at (március) elvileg már kezdhet is?
2011. dec. 2. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, kezdhet (ha felveszik).

Én még májusban írattam be a lányomat (úgy hogy decemberben fog kezdeni, tehát most). Többen is voltak, akik évközben kezdenek vagy csak ezután fognak kezdeni, nem a lányom az egyedüli.

Most márciusban lesz 3 éves a gyerkőcöd (2012)? Vagy csak 2013?

2011. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2012-ben lesz 3
2011. dec. 3. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hívj fel pár ovit (többek között a körzetes ovitokat), hátha be tudják szorítani a gyerkőcödet (év közben szokott lenni hely, pl költözés miatt, vagy valami mégse viszi a gyerekét, pedig beíratta).

De úgy tudom, hogy ebben az esetben őt be kellett volna íratni májusban.

Sok sikert.

2011. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, ez úgy van, hogy Szigetszentmiklósiak vagyunk. És Csepel-Szszmiklós most kötött párn apja olyan megállapodást, hogy a miklósi gyerekekt is fogadják a csepeli ovik. Tehát mivel ez pár napos megállapodás nem is irathattam be tavaly májusban.
2011. dec. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!