Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28 hónapos fiúnak érdemes...

28 hónapos fiúnak érdemes játszósátrat és mágneses rajztáblát venni?

Figyelt kérdés

ezeket nézegetem


[link]


[link]


2011. dec. 4. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a sátorral igent mondanék, a rajztáblára nemet. Majd ha tud rajzolgatni, érdekeltebb az ügyben akkor inkább. (persze ha máris az akkor lehet). A sátor méretileg jó lehet neki, és eltudom képzelni, hogy jót kuckózzon vele.
2011. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én fiam 1 évesen volt megőrülve a rajztábláért, most nem érdekli. a sátornak biztos örülne :) 2 éves ő is.

a rajztáblákat egyébként a kínaiban vettem 500.-ért, a giga nagyot, 40x40-es lehet, vagy még kicsit nagyobb, 1200.-ért ;)

2011. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam elsőre, hogy játszóTÁRSAT :))))))


A sátor szerintem is jó ötlet, én is szeretnék majd a kicsiknek, emlékszem milyen jó móka volt ez már az én gyerekkoromban is.


A rajztábla lehet, hogy csak később fogja inkább lekötni, de azt is jó játéknak tartom.

2011. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A sátorra azért gondoltam, mert szeret apával a játszótéren "bunkerozni"


A rajztáblán pedig azért gondolkodom, mert legalább azzal nem tudja a falat, szőnyeget összefirkálni, mint pl a zsírkrétával tette.

2011. dec. 4. 01:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is játszótársat olvastam :D
2011. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon ajánlom mindkettőt, a lányom a rajztáblát is nagyon szereti, sőt a barátaink 15 hónaposa is firkálgat rá ! Szerintem nagyon megéri mindkettő !
2011. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is mindkettőt ajánlanám.fiam 3 éves,de szeret az ilyen rajztáblára rajzolgatni.a sátor meg kortalan:)egyébként tegyél a falra egy hatalmas csomagolópapírt,és mond neki,na gyere ide rajzolhatunk,többet nem fog falra rajzolni.nálunk bevált.egy egész fal csak papír.
2011. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiam két éves és három hónapos,mikulásra fog kapni rajztáblát.ugyanilyet vettem csak az aldiban,egy ezressel olcsóbb volt,de már nincs akcióban(két hete).pénteken voltunk az unokatesójánál,neki van,és meg volt érte őrülve a fiam.nagyon tetszett neki.sátra 15 hónapos korától van,tavaly kapta Karácsonyra,szeret belemenni,játszik benne,bújócskázik
2011. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem, mindkettő jó ötlet.

Ami a sátrat illeti, mi tavaly a tullitól rendeltünk cirkuszi sátrat mászóalagúttal kb uilyen áron (most itt lehet kapni: [link] és nagyon elégedettek vagyunk vele (könnyű felállítani/eltenni, és az alagút is jó móka), ilyen kisház van a mamáéknál, de azzal kevesebbet játszanak a gyerekek, talán az alagút miatt is.

2011. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!