Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stodal szirup bevált köhögés...

Stodal szirup bevált köhögés csillapításra?

Figyelt kérdés
Mindkét gyerek úgy köhög majd megfullad, már csak ebben van a reményem. Nektek bevált?

2011. dec. 7. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem sajnos.
2011. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia,én egy nagyon sulyos eseteken áteso fiu anyukája vagyok,és szeretném ha elfogadnád amit írok neked.Ezek a homeopatiás szerek okésak csak ott a baj hogy pontosan kell tudni milyen és mitol van a kohogés.Ez most igy jo hulyén hangzik gondolom de ha nincs alaposan kivizsgálva akkor csak árthatunk a gyereknek.Az én fiam 1,5éves korátol minden évben korházat gyurtuk a kohogés meg tudogyulladás stb. miatt azt hitték asztmás meg ilyesmik.Ne kiséreletezz dokihoz mert tényleg nem vicc az ilyesmi.Nagyon kívánom hogy ti ne keruljetek még csak hasonlo helyzetbe sem.
2011. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vált be
2011. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bevált, és doki ajánlotta (nem homeopátiás, hanem a házi orvosunk).
2011. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.Én most Ambroxolt adtam a kislányomnak,az szépen helyrehozta.
2011. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, de a lándzsás utifűszirup is jó.
2011. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be (egyéb más homeopátiás sem).

Hogyan köhögnek a gyerekek? Most utoljára száraz (ugató) köhögésre izlandi zuzmó szirupot ajánlott a gyógyszerész és már az első adag után jelentősen enyhült a köhögés. De ez kifejezetten száraz köhögésre jó.

Amúgy ha még nem próbáltátok, érdemes a hársteát hársmézzel inni, az én kisfiamnak ez is sokat segített.


(Homeopátiához: az a jó benne, hogy a legrosszabb esetben nem használ. Az egyik előző válaszoló nem jól tudja. Pont az az egyik előnye ezeknek a szereknek, hogy ártani nem tudnak, maximum nem használnak.)

2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk se jött be, hanem az Ambroxol, az tényleg jó!
2011. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vírust nyeltek be, a kicsi még szárazon köhög, a nagynak már felszakadozott, ő van szarabbul. Elvileg a Stodal jó mindkettőre, mintha ma egy fokkal már jobb lenne. Ha szombatig nem javulnak veszek valami erősebbet, csak az a baj, hogy a kicsi még csak 10 hónapos, ő nem sok mindent kaphat.

Köszi még egyszer!

2011. dec. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!