Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Bogyó és...

Mi a véleményetek a Bogyó és Babóca Úton az oviba társasjátékról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiam 5 éves imádja ez volt az első társasunk egyszerű mégis szórakoztató egy kisebb gyereknek
2011. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel szemezgetünk ajándéknak:) Szerintem nagyon jó, de mint a többi ilyen mesés játék is, az is egy snassz valami mesefigurákkal feldobva...meg elég drága is....de azért jó:)
2011. dec. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapja kapta meg lányom a 3. szülinapjára. Eleinte a szabályértés kicsit nehezen ment (mindig előre akart szaladni az oviba :) ), de mostanra nagyon belejött, napi 4-5 társast lenyom... A dobókockát egyre jobban ismeri, gyakorlatilag mindig meg tudja mondani mennyit dobott, és ügyesen lépeget, bár még igényli, hogy együtt számoljuk a lépéseket. Szóval én csak ajánlani tudom! Ami nem tetszik benne, hogy a beilleszthető "3D-s" dolgok (szivárványcsúszda, pók, almafa, babakocsi) kb az 5. játék után elkezdtek kidőlni, ha csak egy kicsit is hozzáértünk, szóval mi anélkül játszuk, pedig biztos ez az extra is biztos hozzájárult az ötezres árhoz... Egyébként nagyon szép a tábla és imádja :)
2011. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom a 4. szülinapjára kapta, nagyon imádja!!! Csak ajánlani tudom
2011. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt kapja a kislányunk karácsonyra. A barátnőm gyerekének megvan, nagyon jó kis játék.

A 3d-s elemek miatt én is aggódom, állítólag dőlnek...

2011. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!