Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt gyereketek...

Mennyi idős volt gyereketek amikor előszőr aludt a nagymamánál éjszakára?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos. Vizsgáznom kellett az egyetemen,ezért aludt ott. Semmi gond nem volt emiatt.
2011. dec. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4 éves
2011. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én keresztanya vagyok, saját gyerkőc még sajna nincs,a keresztlányom olyan másfél éves korától alhat nálam,addig csak napközben volt itt. A nagyihoz nem tudom pontosan mikortól mehetett,de korábban azt tudom.
2011. dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gyerek és mama függő - mennyire kötődik, ismeri a gyerek a mamát, mama mennyire fiatalos, mennyire tudja ellátni a gyereket, stb

pl a fiam 2,2 hónapos koráig éjszaka még szopizott, addig eleve nem aludt ott, utána anyukám nálunk vigyázott rá ha este elmentünk moziba stb, itt altatta el és utána hazament, mikor megjöttünk (nem maradtunk ki egész éjszaka, csak max fél10-10ig)

Most 3 éves, minden nap találkoznak, imádják egymást, bármikor otthagynám aludni, tudom, hogy gond nélkül elalszik vele.

Egy idősebb, nehezen kelő, nehezen mozgó mamánál, akivel esetleg ritkán találkozik a gyerek, nincs akkora kötődés én nem hagynám ott ilyen kicsi korában (csak ha tényleg nagyon muszáj)

2011. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10 hós. Sajnos el kellett mennem dolgozni. Semmi probléma nem volt.
2011. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kettő. De nagyon sokat voltunk együtt anyukámmal és a gyerekekkel. Ennek ellenére nehezen ment a dolog. Nagyon hiányolt.
2011. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az utolsó vagyok. Nem a nagymama korától függ szerintem. Hacsak nem 75 éves. Anyukám 48, könnyedén ellátja a gyerekekkel járó feladatokat. Most kettő fiam van, 3,5 éves és 2 lesz a pici. Mindig nagy hercehuca ha nála alszanak éjjel. Nappal jól elvannak, de ha az édesanya neveli a gyerekeket és nem passzolja le rendszeresen akkor erős a kötődés. Csak az a gyerek laza aki megtanulj külön létezni a szülőtől, ehhez pedig nem hébe meg hóba kell ott hagyni.
2011. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3 éves múlt a fiam, de még nem aludt házon kívül.

Ha rajtam múlik, akkor még jó pár évig nem is fog, ugyanis kruppos, és nem érzem Őt biztonságban ha nem velem van.

2011. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 éves, még nem aludt máshol.
2011. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt, amikor egyszer ott aludt, sajnos akkor a papa már beteg volt ezért azóta sem sajnos.

Tehát olyan mintha még nem aludt volna ott, mert nem emlékszik rá.

Egyébként ma ottalszik, mert nekünk céges buli lesz, és a sógornőm elviszi a mamához és ottalszanak mind a hárman. Nagyon várja már. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz.

2011. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!