Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jó lenne ez 3...

Szerintetek jó lenne ez 3 éves kisfiúnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg van valakinek hasonló? Az igazság az hogy oda van a motorokért,azt mondja motorversenyző lesz:) ez pedig mégsem olyan veszélyes:) Nem szerettem volna ennyit kiadni de összegyűlt rá és szeretném látni azt a boldog szempárt de nagyon,mikor meglátja! Köszönöm


2011. dec. 12. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl kicsi ehhez. Én nem venném meg a Tv elé akarod kötni vagy azt akarod, ohgy mozogjon. Vegyél neki kismotort vagy lábbal hajtós bicajt iknább ennyiért.
2011. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendeltetésszerűen egész biztos, hogy nem tudná használni. Inkább ugrálna rajta. Szerintem még kicsi hozzá.
2011. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van neki már mindenféle,imádja is őket,viszont ebben az időben és ami most jön,nem igazán fogja használni,tavasszal veszem elő újra,akkor pedig reggeltől -estig kint vagyunk,szó szerint.
2011. dec. 12. 08:52
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 12. 08:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Télen szánkózzatok.....

Vagy akkor vegyél neki kormányozható bobot.

2011. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg tök jó ajándék:-)


Az meg rajtad múlik, mennyit engeded, hogy a tévé előtt üljön. Emellett lehet kinti, mozgolódósabb programokat is csinálni.

2011. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,a másik lehetőség a diavetítő de nagyon drágállom,mindenhol 16 e Ft felett van,azt majd szerintem Karácsony után kapja meg!

Tv előtt most nyilván többet ül,mint jó időben,engedem is,mert tudom hogy amint kisüt a nap,mehetünk ki és lehetünk egész nap a szabadban és egyáltalán nem néz majd minimaxot.Most pl. ollózik,felváltva a gyurmával,közben pedig megy az Alma együttes.Azért köszi,majd eldöntjük közösen,lehet jövőre térek rá vissza,addig pedig agyalok egy másik játékon...laptop és kisvakondos társas van eddig még meg,e mellé szeretnék még valamit.

2011. dec. 12. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:

diavetítőt vehetsz aukciós oldalakon is nagyon olcsón.

egyébként a vetítés nagyon jó ötlet.

2011. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem tetszik játék,még sem vennék neki.Ha szereti a motort,gyűjts neki egy akkumulátor motorra.

valami ilyenre.

: [link]

[link]

[link]

2011. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megvenném,3 éves a fiam,nagyon tetszene neki.
2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!