Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik vegyem meg? Kínai...

Melyik vegyem meg? Kínai kétrészes síruha, új. Vagy használtan TCM, vagy Snoxx, Decathlon márkájút. Mindegyik 6000 ft.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 13:54
 1/6 krisztivan ***** válasza:
Én inkább a használtra szavaznék,de látni kéne a minőséget.A fiam kapott ajándékba kínai kétrészest.Belül az első mosásnál szétjött és a derekába be kellett toldjak egy darabot mert nem takarta.Szóval jól nézd meg:-)
2011. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a minőségre szavazok, vagyis a használtra.

Nekünk még szinte sosem jött be a kínais ruha. A kabátok, overálok meg legtöbbször olyanok, hogy alig tud benne mozogni a gyerek és totál beizzad alatta. Szar gagyi.

A felsorolt márkákból viszont nagyon profi cuccokat gyártanak, vagyis vékony, általában totál vízálló és lélegző.

De persze jól meg kell nézni, hogy milyen állapotú.

2011. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vékony alatt azt értettem, hogy tud benne mozogni a gyerek és hőtartó anyaggal bélelt, tehát elég meleg.
2011. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami márkás használtat vegyél.
2011. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a használtra szavazok, persze alapos átnézés után, de nekem jó tapasztalataim vannak használttal kapcsolatban. Sokszor nagyon szép állapotúakat is jó áron adnak, az általad felsorolt márkák pedig nem okoznak majd csalódást.
2011. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fotucsok ***** válasza:
használt tcm vagy snoxx!!
2011. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!