Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyereketek milyen...

2-3 éves gyereketek milyen fogkrémet és fogkefét használ? És melyik vált be a legjobban? Melyik, ami nem jó?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 08:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Látom sokan Elmexet használtok. Milyen ize van? Tényleg inkább mentolos,mint gyümölcsös? Láthatóan szebb lett tőle a gyerek foga?
2011. dec. 18. 09:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az íze, én még nem kóstoltam, de a gyerekem szereti, sokszor rá kell szólni, mert leeszi a fogkeféről. Nekünk nem engedi mosni, ő pedig elég gyéren mossa. Inkább ennek köszönhető, hogy elöl jobban kilukadt a fogacskája (a két első között), mint amivel kezdtük, szerintem ebben nem a fogkrém a ludas, a többi helyen rendben vannak.
2011. dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!