Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mondták már, hogy...

Nektek mondták már, hogy bárányhimlőre elég ha kalciumot iszik?

Figyelt kérdés
most hallatom,hogy nem kell semmi más,se rázókeverék se fenistil csepp se semmi.azt én is tudtam,hogy gyógyszer pl nem kell rá,de a fenistil csepp az kell hogy nem viszkedjen az arra veló.a kalcium helyettesítí ezt?
2011. dec. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy a rázókeverék kifejezetten káros, mert a vírusnak ki kell jönnie. Emiatt van annyi szövődmény. Fenistil-csepp és kálcium mehet egyben.

Bárányhimlős ugyan nem volt a fiam, de 5 napos korában annyira csúnyán kicsapta valami a bőrét, hogy beküldtek a kórházba kivizsgálásra. Nem találtak semmit, de napi 2-szer Fenistil-cseppet és kálciumot adtak.

2011. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a kalcium magában nekünk semmit nem használt egyiknél sem, a nagy 3,5 éves volt, a kicsi 9 hónapos mikor elkapták. Viszont ami nekünk nagyon bevált 100% aloe vera gél, vagy Aloe Vera Firs spry a sebekre, napi 2-3 × fürdés, lenge ruci, csak egy vékony pamutnaci és egy póló, és a fenistil csepp, C vitamin. Így egész elviselhető volt, de így is mindkettőjüknél a 3., 4. nap nagyon nehéz volt. A nagyot még csak-csak lefoglaltam, de a kicsit egész nap cipelnem kellett, mert sírdogált.
2011. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is csodálkoztam,aloe vera sprém van,arra nem is gondoltam,hogy jó lehet rá.köszi a segítséget.
2011. dec. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!