Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elektromos vagy elemes...

Milyen elektromos vagy elemes akkus orszívót ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
3 éves a fiam,nagyon szépen kifujja már az orrát,viszont azért kéne még néha neki egy kis rásegítség,az én megnyugtatásomra is,meg hogy ne menjen rá a fülére.A porszívóst nem használja,fél tőle,lefogni meg már nem tudom.most kezdi az ovit biztos sokat lesz taknyos.Ti mit használtok ami nem porszívós,
2011. dec. 30. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesztonka elektromos orrszívónk van.Adapterrel és elemmel is működik,a kislányom már 21 hónapos és tökéletesen leszívja az orrát.
2011. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Living Lab van. Meg vagyok elégedve vele.
2011. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Graco-t vettem egy vagyonért, elemes és zenélni is tud (de minek) egy kalap sz@r, ilyet nehogy vegyél! Látom a cica kakit és nem szívja még azt se ki ami látható... :(
2011. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,a pesztronkárol hallottam jókat,persze az se biztos,hogy egy 3 évesnek jó,de kitudja fújni,csak a biztonság kedvéért kéne.
2011. dec. 30. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Pesztonka volt. Egy vagyonért vettem és a pár hetes babánál sem ért semmit. Ugyanúgy szörcsögött szívás után az orra. Na, aztán a porszívós. Úgy kirántotta a sok cuccot, hogy órákig nem szortyogott utána. Három évesnek tuti nagyon gyenge az elemes/akkus.
2011. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!