Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Next pizsamáról mi a véleménye...

Next pizsamáról mi a véleményetek? Valakinek a gyermeke hord ilyet?

Figyelt kérdés
Vaterán találtam Next pizsiket, 3000 Ft darabja, nagyon jól néz ki, csak szűk a szára,ilyen fazonú. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek nem baj hogy szűk szárú? Kényelmes lehet? Köszi! (egyben rendelnék 3 db-ot így postával együtt 10 ezer lenne, ezért bizonytalankodom)

2012. jan. 2. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Látatlanban ennyiért? ....nem kockáztatnám.
2012. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem az árával nincs bajom, ugyanis egy noname pizsi is kerül 2500-ba, csak most egyben kéne kifizetnem 10 ezret.

Itt a linkje: [link]

2012. jan. 2. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó áron van, hiszen az első mosástól kinyúló kínai pizsama is 2000-2500 ft között mozog. Ez biztosan kiszolgál még két gyereket. :)

Azt neked kell tudnod, hogy a fiad szereti-e a szűkebb fazont, pl ha adtál rá harisnyát, eltűrte-e. Én pl soha nem adtam harit se a fiamra, se a lányaimra, én idegenkedem tőle. De egy ilyen pizsit rájuk adnék. Ennek a fazonnak az előnye, hogy nem csúszik fel a lábszárán alvás közben, ez nagy előny. Épp tegnap dobtam ki a 4 éves fiamról egy pizsit, mert a combján volt a szára mikor reggel felébredt. :(

Ha megtehetném, én tuti megvenném. Ha nem lenne január...ilyenkor kevesebb a pénzünk. :(

2012. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszodat! meggyőztél, megveszem :)

nálunk a harisnya nem gond, szereti, szóval akkor ezzel sem lesz remélem!

köszi még egyszer!

2012. jan. 3. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó kis pizsik.jó hosszú a felsője,így nincs kint a dereka.az nem baj,ha szűk a szára,így nem csúszik fel a combjáig.a kínaisok is majdnem ennyibe kerülnek,csak két mosás után kapcarongy lesz belőlük
2012. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is tetszenek ezek a pizsamák, és szerintem külön jó, hogy szűk a száruk, így nem csúszik fel mocorgáskor.
2012. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi Angliaban elunk es en ujszulott kora ota a babamnak next-es rugit veszek es masfel eves kora ota nextes pizsamat. A kulombseg az, hogy itt 3-mat kapsz 6ezer Forintert. :) Nekunk jelenleg ez a 3-as csomag van meg es 22 honapos a kisfiam. Teljesen tokeletes es szuper minoseg, hasonlo mint amit te linkeltel szerintem:


[link]

2012. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a választ! már meg is rendeltem :)

szép estét nektek!

2012. jan. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!