Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékai vannak a 20...

Milyen játékai vannak a 20 hónap körüli gyermeketeknek? És mivel szeret a legjobban játszni?

Figyelt kérdés

Leírnátok nekem a listát, hogy milyen játékai vannak, és hogy hány darab?

Melyikkel szeret a legjobban játszani, a JÁTÉKAI közül.


Tudom, hogy a gyerekeknél, még ilyenkor a csomagolópaír, és a fakanál is nagy szám, de én most csak a játékokra lennék kíváncsi.


Köszi. :)


2012. jan. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

20 hónapos a fiam.

Listát nem tudok írni, mert rengeteg van.

Új slágerek (karácsonyra kapta): lego duplo kocka, meg kapott egy lego szettet is karácsonyra.

Kiskonyha, habár fiú, de napont 1 órát tuti játszik vele

autószállító kamion, ki be pakolja az állatokat


régebb óta van:

zoobles

ugráló zebra

fp tanuló kutya

puzzle habtapit nagyon szereti ki szedni, és próbálja visszatenni

nálunk minden ami markoló, repüló, daru:-)

kismotorja

könyvek(habár ez nem kifejezetten játék)

dob, szájharmónika, síp


most ennyi jutott eszembe.

2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre most pont tudok válaszolni, mert ma raktam rendbe épp az összes játékát, szortíroztam. Voltunk az Ikeában tároló dobozokért, mert már nem bírtam látni ezt a játéktömeget.

Nekem kislányom van, 22 hónapos. Rá soha nem volt jellemző a fakanál, zacskó, ilyesmi.

Na lássuk:

1. Most a legnagyobb sláger a rajzolás. Csak ceruzái vannak, hogy valamennyire takarítható legyen. Kapott egy nagy füzetet, ebbe rajzolunk együtt. Aztán kapott karácsonyra egy rajztáblát, tudod, amihez hozzá van kötve a "toll" és valahogy mágnesesen működik, majd le lehet törölni. Imádja, mindig hozza, hogy bácsi, néni, stb. Mondja, hogy mit rajzoljak neki és ő is próbálja utánozni. Úgy látom elég jó a kézügyessége:)

2. Baba minden mennyiségben. Kicsi, nagy, bármilyen csak baba legyen. Van két játékbabakocsija, abban tologatja őket, néha eteti, itatja, altatja.

3. Van hogy előveszi a sütifaló bödönt és a tanuló kutyát, de ez ritkább mostanában.

4. Szereti a montessori tornyot építeni, rakosgatni, sokat játszik vele.

5. Imádja a hajgumikat, hajcsattokat rakosgatni, nézegetni a hajába(segítséggel).-bár ez nem játék

5. Fa kirakókat is gyakran előveszi.

6. Most kapott babakonyhát, hozzá edényeket, ételeket, de még nem nagyon használja.

7. Van néhány nyomkodós zenélő játéka, azzal is szívesen játszik.

8. Kezdi élvezni a duplózást, én megépítem neki a házat, kertet, farmot, aztán ő egy kicsit átrendezi:(

9. Van egy műanyag hintaelefántja, most kapta,sokat hintázik rajta, na azt imádja.

Azt hiszem, most ezek a kedvencek, de töméntelen mennyiségű játéka van, ezért is kellett kicsit összepakolnom.

2012. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20 hónapos kisfiú. neki is rengeteg van, csecsemőkora óta gyűlik, még nem szortíroztam. Amivel mostanában szokott játszani:

- két kismotor, egy kinti, egy benti

- kislabda

- maci

- 4-5 képeskönyv, jórészt darabokban

- építőkocka

- sátor

- plafonon függő szobahinta

- Duplo

- ujjbábok

- rúdon tolható doboló maci

- játék telefon

- színes ceruzák a rajzoláshoz

- zenélő valami

- nagy teherautók, amikbe lehet pakolni


A preferencia kb. hetente változik, a kismotor örök sláger, ezen kívül most a hinta, a sátor, a képeskönyvek és a rajzolás a kedvencei, ezek kerülnek minden nap elő. Érdekes, a kisautók soha nem izgatták egyelőre.

2012. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

markologep, nagy, azokba kis fakatonak

betonkevero auto

versenyautok

teherautok

domperek

repulok

nagyon nagyon imadja a duplonak a vonatait, sinnel, de a vonat kepes menni barhol, nem kell hozza a sin, atmegy a szonyegen, tolja a kisautokat, dudal, es csak meg kell nyomni a gombot ha megall

taviranyitos darul es autok

kiskartyak autokkal, vonatokkal, kismanokkal, allatokkal, pepa piggel, szamokkal, betukkel, azokat szortirozza, naponta ki be mindenfele meretu dobozba, stb

konyvek konyvtarbol, 3 hetente valtas, abbol rengeteget tanul!!!!!!!!

eneklos dvd-k - nezni kajcsi kozben

2012. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!