Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! 3 és fél éves kisfiamnál...

SOS! 3 és fél éves kisfiamnál ma derült ki, hogy kezdődő bal oldali tüdőgyulladása van. Az antibiotikum úgy ahogy van, kijön belőle. Enni nem eszik, inni szerencsére iszik. Mit adhatnék neki, hogy az antibiotikumot ne hányja ki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az íze miatt hányja ki, vagy lenyeli rendesen és utána? Én tettem már gyümölcslébe ha nagyon nem tetszett a gyereknek az íze. Ha nagyon nem megy, akkor orvos, mert a tüdőgyulladás nagyon könnyen fordul rosszabbra.
2012. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is jobbulást a kisfiadnak! Neked meg nyugi. A lányom egy időben nem nagyon akarta bevenni a gyógyszereket, akkor sem amikor tüdőgyuszija volt, a doki akkor azt mondta, hogy ha nem eszi meg akkor szuri formájában megkapja. Gondolom ez a kihányásra is érvényes. Ha nem marad meg benne szólj a dokinak holnap és vagy felír egy másikat vagy ha minden kötél szakad marad a szuri.
2012. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha kihányja, orvos és injekció. nekünk most múlt el. 2,5 éves a kisfiam. szerencsére nem hányta ki, de a dokinéni azt mondta, ha kihányja kórház!
2012. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bármiféle higításban kihányja. Ha szuriban kell kapnia, akkor az azt jelenti, hogy kórház? 35 hetes terhes vagyok, én valószínűleg nem mehetek vele a kórházba. Vagy a szurit a háziorvos is beadhatja?
2012. jan. 5. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
szurit háziorvos is beadhatja.
2012. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szuri:)Naponta elmentek a háziorvoshoz és ő beadja.

Szerintem nem az íze miatt hányja ki, valószínű nagyon erős a gyógyszer! Van, amit az én gyomrom sem bír, egy kisgyerek gyomra meg mégérzékenyebb.

Jobbulást és remélem voltatok dokinál!

2012. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a gyerkőc?
2012. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma reggel hívtam az orvost, kaptunk másmilyen antibiotikumot, nem higítottam semmilyen innivalóval, és szerencsére el is fogadta és benne is maradt a kincsemben. Nem kiabálom el, bízom benne, hogy hamar meggyógyul.


Köszi az érdeklődést!

2012. jan. 6. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy csak antibiotikum csere kellett. Gyors győgyulást!
2012. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!