Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lejárt a multivitamin...

Ha lejárt a multivitamin szavatossága, akkor ki kell dobni?

Figyelt kérdés
A Multikids vitaminra (étrendkiegészitőre, ami 4 honapos kortol adhato)az van irva hogy felbontás után 6 hétig szabad használni. Hát neálunk minden nap kapott egy teás kanálnyit a 3 éves gyerek, de igy sem fogyott el, és letelt a 6 hét. Akkor már ki kell dobni?
2012. jan. 6. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Multikid immuno vassal? Mi is ilyet szedünk, de én nem dobtam ki. Felbontás után hűtőben kell tárolni, így nem romlik meg. Naponta adom Gyermekemnek, el is fogy.
2012. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, az.

Nem tudom nekünk hogy nem fogyott el, lehet keveset adok belőle. Mert 3 évesnek én naponta 1 teáskanállal adok.

Én nem tartottam hütőben, mert nem akartam hidegen adni. De csak kb 20 fok van a konyhában.

Nem tudom folytathatom-e adni.

2012. jan. 7. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam adni, hogy teába keverem, nem alanatúr adom, mert nagyon édes a szirup. Ha nem tartod hűtőben akkor valóban ki kell dobni határidő lejárta után.
2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még elfelejtettem, hogy a teáskanál az nagyon kevés naponta. 10ml-t adok kisfiamnak amit a teába teszek, de csak annyi teával, hogy biztosan meg is igya! Ez attól is függ persze hány kg Gyermeked. Fiam 3 éves és 19,5 kg, így akár 15ml is mehetne naponta neki. Emellett kap 2x10 csepp Cebiont is.
2012. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor én tényleg keveset adtam, éppen azért, mert nagyon édes és 1 teáskanálnyinál többet nem akart megenni. Eszembe sem jutott teába tenni, pedig a Cebion C-vitamint teába csepegtetem. 10 cseppet naponta.

Akkor ezt eltoltam.

Fő, hogy a C-vitamint adom szünet nélkül olyan 2 hónapja.

Remélem azt jol csinálom :)

2012. jan. 7. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen akkor az volt a baj. :) A C-vitamint jól adod igen. :)
2012. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!