Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Virusos torokgyulladásra mit...

Virusos torokgyulladásra mit irt fel a doki? meddig tartott a láz?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Január 3-án ügyelet este, kiderült akut garatgyulladása van Gyermekemnek, és a Curam Duo-t írta fel. Lázas csak 3-án este volt, 39,5 fokos. :( Azóta hála Istennek nem, és nagyon szépen gyógyul már. Nem folyik az orra, egy kicsit köhög. Jó ez a gyógyszer ezek szerint.

2x5ml-t kell adni egy nap, ami 457mg/5ml.

2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én gyerekemnek sokszor van ilyen betegsége:

tantum verde spricni

nurofen szirup, ha lázas (de jó fájdalomra is persze)

cataflam csepp 3*10 csepp (leviszi, ha be is van dagadva a nyálkahártya)

2012. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: A Nurofent elfelejtettem írni, azt adok ha lázas, fáj vmilye. Persze ilyenkor nem, ha antibiotikumot kap.
2012. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Ahogy előttem írták, tantum verdea szájába, lázcsillapítás, calcimus, nagy dózisú c vitamin. Ha 3 napon túl is lázas akkor szokott adnia dokinéni antibiotikumot, de eddig nem kellett, mindig elkaptuk időben és kikezeltük.

Ha tényleg vírusos nem kell antibogyó rá.

2012. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!