Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyermekednek milyen...

Óvodás gyermekednek milyen fejlesztő újságot rendelsz meg? Mennyire hasznos a gyereknek? Szereti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rendeltem meg semmilyet, de minden hónapban veszünk valamit. Csak mindig ő választja ki, ezért nem választottuk az előfizetéses módszert.


Disney magazinok, Dörmögő Dömötör, Biga-Csiga, Minimax magazin...igazából mindegyiket szereti, sokat "olvassa", és a feladatokat is mindig megoldjuk, megbeszéljük. Szerintem hasznos egy ilyen magazin.

2012. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem rendeltem semmit. A nagylányomnál ugyanis befürödtem az előfizetéssel. Két újságra is előfizettünk, mellette ami tetszett megvettük... de vagy nem volt kedve, vagy nekem nem volt úgy időm, de nagy része megoldatlanul maradt.

A fiamnak megvenni szoktam ami tetszik neki, bár még kiscsoportos, de nagyon nagy kedvvel csinálgatja a dolgokat.

2012. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biga Csiga és a Mini manó. Egyszerű feladatok vannak benne,a lányom szereti.(nem drágák,talán 120-150 ft az egyik ha jól emlékszem)


De ezt is ajánlani tudom: [link] Ilyet kapott karácsonyra és nagyon bejött neki,majd a többi részét is meg akarom venni neki.

2012. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban mini-manóznak a gyerekek. Mindig oldanak meg belőle feladatokat és hónap végén kiadja az óvónő. Itthon meg a maradékot megoldhatja.
2012. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet, teljesen felesleges.
2012. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már másfél éve Tappancs Ovi előfizetők vagyunk. Nagyon szereti a kisfiam. Szerintem az egyik legszínvonalasabb ovis újság, és az ára is elfogadható. Tavalyi ára 350.- Ft/hó.

Vannak benne foglalkoztató feladatok, mesék, versek, ismeretterjesztő oldalak, szülőknek cikkek, matricás oldal,stb. és minden lapszám hátoldalán van valamilyen kivágható, hajtogatható papírjáték pl. papírsas, amit reptetni lehet, papírbábok egy ismert mese elbábozásához, stb.

2012. jan. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!