Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom koszmos....

2 éves kislányom koszmos. Milyen sampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 10. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Bebé van. Az én lányom 22hónapos,és néha nála is megjelenik,akkor ezt használjuk.
2012. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt lehülyéznél,kendd be virágmézzel. Hamar meg fog gyógyulni és nem is tér vissza.
2012. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Nem BEBÉ,hanem BABÉ! Bocsi.
2012. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én niveát használtam,bár az nem koszmóra volt,azt úgy "tüntettem el" hogy babolajat kentem a fejbőrére és utána sűrű fogú fésüvel fésültem át,talán 3x is meg kellett ismételni és utána a niveától használtam.
2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon
2012. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi is babe sampont használunk.
2012. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Mikor kicsi vot mi is Babe-t használtunk-egyszer kellett csak de 1 év alatt lejár:S de legalább hatásos volt.

Először kipróbálom a virágmézet,aztán a sampont ha kell.Majd megírom milyen volt.Érdekess ötlet :)

2012. jan. 10. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk babaolaj meg a fott etolaj valt be
2012. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A főtt étolajat hogyan alkalmaztad?

(Érdeklenk ezek a praktikák,mert a jó sampon nem olcsó,ahhoz hogy használjam /szerencsére-remélhetőleg/ egyszer.

2012. jan. 11. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!