Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislány és 5 éves...

3 éves kislány és 5 éves kisfiú egy szobába költöztetése, úgy hogy születésüktől külön szobájuk volt: mennyire lesz nehéz? Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
szeretik a szobájukat,de szinte folyton együtt vannak.viszont ha kettesben játszanak az még néha elég veszélyes.
2012. jan. 12. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most ezzel mi a baj?
2012. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan nem hagyják egymást aludni...hetekig próbáltuk hátha összeszoknak de este a lány magyaráz egyfolytában (10.ig 11ig is holott korábban 8kor aludtak mindketten) reggel meg 6kor csicseregve felébred a nagy és nem hagyja a kicsit se aludni. Úgyhogy lett 2 full kialvatlan gyerekem így külön tettük őket újra mert ez valahogy nem volt így jó majd később újra megpróbálkozunk vele.
2012. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az enyémek kb egyszerre alszanak el,és egyszerre kelnek,egy oviba járnak. mivel már megszokták a rendszert,sztem az alvás nem lesz gond. én inkább attól tartok,h a saját birodalmuk fog hiányozni. vagy ne agyaljak rajta? végülis a szülő dönt.. :)


azért irjatok még,annyira nem vagyok kőszivű h akkor is meglépjem ha nagyon gáz nekik..

2012. jan. 12. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaa a második vagyok ha ilyenen aggódsz emiatt szerintem nem kell! Így alakult és kész:) Egy szobán belül is nagyon ügyesen ki lehet alakítani külön kuckót.

Ha szeretik egymást és jól eljátszanak nagyrészt akkor szerintem semmilyen törés nem lesz bennük.

Én anno imádtam a tesómmal egy szobában lakni pedig nem is voltunk azonos neműek.

2012. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hú de örülnék neki, ha ilyen problémáim lennének, hogy több a szobám is meg a gyerekem is és még szeretnek is együtt lenni. :) Szerintem próbáld ki az összeköltözést, ha nem jön be, max szétköltözteted őket!!
2012. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! akkor meglépjük! 3. babának kellene a hely, mi már igy is a nappalban alszunk,eszünk,nem is tudom mi lehetne még,max valamelyik nagy mellé a pici,de az meg nem túl jó..
2012. jan. 12. 08:57
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon béna ötlet sztetek,h elfelezném a szobát-pl a fiam oldala maradna kék,a lányomét meg átfetenénk rózsaszinre-és választhatnának valamilyen unisex padlószónyeget? vagy nagyon túlspirzáom?? :))
2012. jan. 12. 08:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kedves ötlet, de egyelőre nem hiszem, hogy túlzottan igényelnék a szeparálódást, majd később annál inkább.
2012. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:) ez a fal egyik fele ilyen másik olyan nekem meredek kicsit:)) de te érzed :) Én úgy oldottam meg (aztán persze vissza az egész) hogy a lánynak az egyik sarokban volt csajos falvédő csajos szőnyeg kis szekrénye stb. a fiúnak meg a másikban kisfiús ágy kisfiús lámpa szőnyeg stb.

Nálunk is a harmadik baba miatt kellett volna összeköltözzenek de mivel mint írtam nem vált be így a pici baba a mi ágyunk mellett volt 2 hós koráig majd egy szobába került a fiammal. ( a pici is fiú) így végülis lett egy fiú szoba, a baba is megszokja hogy ott alszik a tesó szobájában stb. és nem fogok így járni mint a nagyobbakkal hogy azt szokták meg ha külön vannak.

2012. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk nincs gond


a nagylány 10 éves a fiam 7 éves

8:30kor fekvés aki a fáradtabb az úgysem hagyja h a másik fent tartsa simán rászólnak egymásra h maradj már csendbe aludni akarok :-))

mikor kicsik voltak akkor is ez volt

2012. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!