Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 éves kislánynak milyen...

2,5-3 éves kislánynak milyen cipőkkel, szandállal, papucsal készüljek tavaszra-nyárra? Mennyi amire biztos szükség lesz?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok hogy tavaszra miket vegyek neki? Gondoltam egy sportcipőre meg egy bőr félcipőre, de ezekhez még szükség lehet szandálcipőre is? Nyárra meg egy bőrszandi meg sahara papucs! Vagy kell még valami? Ti miket és hány félét vesztek?
2012. jan. 12. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk szokott lenni egy zárt félcipő (ami lehet akár sport cipő is) illetve egy szandál cipő (+ egy játszós cipő az oviba az udvarra). Ha meleg lesz akkor meg egy szandi. (mi az a sahara papucs egyébként?)

Szerintem nem kell túlzásba vinni (persze ha van elég pénz akkor nyugodtan, mert nála is a pénz a fő visszatartó erő). Külön sport és félcipő nem muszáj, mert konkrét sportot még nem űznek.

Viszont ami hasznos tavaszra az egy gumicsizma.

2012. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sahara papucs ez a gumi habpapucs(klumpa kinézetű) amit mindenhol lehet már kapni és felnőtt, gyerek ezt hordja.
2012. jan. 12. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja köszi :) így már tudom.
2012. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavaly az én lányomnak tavasztól a repertoár ebből állt: Gumicsizma(nagyon jol jött ezen az esős nyáron-tavasszal,idén is veszek),egy vékony textilcipő(ha melegebb van,de valami miatt pl.homok,vagy valami nem árt egy zárt cipő),egy vastagabb pl.sportcipő ami nem ázik át,és két szandi egy játszos és egy ünneplősebb.

Szerintem ezek a nagyon fontosak. Aztan ezen kivül mi még vettunk egy olyan gumi szandit a vizpartra amikor kirandulni mentunk,meg megy félcipő félét,mert a sportcipőnek hamar lerugta a az orrát és ha valahova mentönk akkor legyen egy rendes is.

2012. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sahara papucs-crocs.
2012. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a tavaszt/nyarat, mert addig nem tudhatod, mekkora lesz a lába... :o)
2012. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!