Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 21 hónapos és most...

Kisfiam 21 hónapos és most 23-as téli bakancsot hord, idén őszre kb. mekkora méret kell majd,25-ös lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon szép kis bőrcipőt találtam leértékelve és 25-östől van belőle, érdemes megvennem? Lehet a cipőméretet nagyjából előre meghatározni vagy inkább ne kockáztassak? 29-30 hónapos fiatoknak mekkora a lába?
2012. jan. 12. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Nőhet addig akár 3-3 számot is a lába, de akár többet is. Aztán meg adhatod el kis pénzért, hiába új.
2012. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiam tavaly télen 22-est hordott, aztán ősszel 23-ast, most 24-est.

Szerintem ne vásárolj ennyire előre.

2012. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdemes ennyire előre megvenni, annál is inkább, mert nem csak abból a szempontból fontos a cipőméret, hogy milyen hosszú a kis talpa - jártam már úgy cipővel, hogy annyira szűk volt a torka (kívülről nem tűnt szűknek és a gyerekem lába sem vaskos) hogy nem lehetett ráadni, hiába megfelelő méret egyébként. Szóval én cipőt csak felpróbálva veszek nekik.
2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, meggyőztetek! :)
2012. jan. 12. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

kisfiam 2 éves. novemberben 21-es volt a lába, egyébként tavasszal is. tehát 7-8 hónap alatt egy számot se nőtt a lába.

decemberben vettük meg a téli bakancsát, akkor már 23as volt a lába, inkább 24est vettünk. szűkös neki, benti szandálból kicsi a 24-es neki.

annyira kiszámíthatatlan.

2012. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ, teljesen igazat adok. Akkor ellenállok a csábításnak. :)
2012. jan. 12. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem győzködni akarlak:). Szóval cipőt én sem vásárolok előre, mert rájöttem nem lehet:). Késő ősszel még 23-mas volt a babám lába, és vettem neki 24-es téli bakancsot. Felpróbáltuk, belefért bőven az újam. 1,5 hónap múlva már kitöltötte harisnyával. Kellett venni egy 25 is, hogy vastag zokni is férjen bele.:) A ruhácskákból viszont vásárolok már jövő őszre/ télre, ami megtetszik. A Tescóban találtam nagyon szép bélelt nacikat, amiket már karácsony előtt is nézegettem, de 4000 fölötti áron voltak. Most 1250 ft-ért volt, és 2-3 számmal nagyobbakat vettem.:)Már viselte is felhajtva, mivel azonnal "beleszeretett".:) 20,5 hós kislány anyukája.
2012. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!