Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnétek oviba? Szeptemberben...

Vinnétek oviba? Szeptemberben kezdtük, eddig nem volt gond.

Figyelt kérdés

De már 1 hete folyamatosan sír,óvónéni is jelezte,hogy labilis,sérülékeny lett.Itthon is elég ha szólok valamiért máris sír.

Már tegnap is fél éjjelt végig sírt,hogy nem megy oviba.A mai nap sem jobb.Azt mondja ott hánynia kell,és sírni is.

Nem tudom mivel ártok többet,ha itthon fogom,vagy ha viszem.

4,5 éves.

Tanácsokat kérnék,ti hogy csinálnátok?


2012. jan. 15. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.kérd ki az ovónő véleményét.Lehet bántják,vagy esetleg most jött rá,hogy elszakadt tőled.Nem hiszem,hogy egy jó kezdett után ilyen nagy a visszaesés.Mert monden gyereknél van,de ez azért súlyós.Vannak barátai,szeret ott játszani?kérdezd meg az óvónőt ha nem viszed egy darabig jopbb lehet e a helyzet?Ha otthon vagy amúgy is akkor lehet jó lenne egy kicsit húzni az időt,még talán érettebb lesz.De szerintem csak veled akar maradni.beszéljetek sokat az oviról esetleg bábozzátok el az ovit,hogyan viselkednek ott a kis állatkák,hátha így ő is feldolgozza a problémáját.
2012. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az ovinak nincs pszichológusa? lehet,hogy nem ártana elbeszélgetni vele,hátha kiderülne mi azoka ennek a viselkedésnek.
2012. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!