Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb (vagy ami...

Melyik a legjobb (vagy ami nektek nagyon tetszett) játszóház Budapesten?

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

lurdy haz

nyugatinal a mini city (bar az nem igazan jatszohaz)

2012. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Köki center. Nekünk ez tetszik a legjobban!
2012. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
köki terminálra gondolsz utolsó vagy köki center?
2012. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nemrég voltunk a köki termiálba (kac kac játszóház), nagyon jó volt, élvezte a 19 hós lánykám, vannak neki való játékok is. Csak kicsit zsúfólt,érdemesebb hétköznap elmenni,mi szombaton voltunk. De azért nekem is tetszett, elég sokféle játék van.

2012. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi még csak kettőben voltunk :-) Elevenpark és a Sugárban a játszóház. Szerintem az Elevenpark tuti jó, Brad Pitt gyerekei is jártak ott ;-) sajnos arról lecsúsztunk :-D A sugárban ami van, hát szerintem a célnak az is megfelel de nem volt túl nagy a tisztaság.
2012. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, akkor megnézzük a Kökiben a játszóházat!

az állatkertiben volt már valaki? azt is dicsérik

2012. jan. 20. 07:46
 7/10 anonim ***** válasza:

A gyerekcenter a kedvencem. www.gyerekcenter.hu

Olyan, mint az eleven park, csak olcsóbb, kevesebben vannak, és sokkal több dolgozó van, aki valóban figyel is a gyerekekre. :)

2012. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerülnek a belépők?Felnőttnek is kell fizetni?

2 éves a legkisebb.

2012. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a Kökiben, tényleg jó volt. Ennek van az országban a legnagyobb mászókomplexuma. Mi egy 3 évessel voltunk, úgyhogy inkább a homokozóban és a csúszdákon töltöttük az időt, ami hihetetlen gyorsan elment. Sokan voltak, azt hittem fél 7 után még többen lesznek (akkortól olcsóbb a jegy), de szinte kiürült. A jegy 2200, fél7 után 1800, felnőttnek nem kell fizetni.

A kölök nagyon élvezte, biztos megyünk még, de előbb kipróbálunk más helyeket is :)

2012. jan. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!