Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek Quinny Buzz kocsijuk...

Akiknek Quinny Buzz kocsijuk van/volt válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés

Mennyire kényelmes a kicsinek az ülése?

Nekem olyan szűkösnek tünik az ülőrésze :(

Áll. nagyobb gyerek kabátban már nem fér el benne :O


Tetszik és meg is venném, de félek ettől.

Leírnátok őszintén a véleményeteket!


Egyébként minden érdekelne róla!

A bevásárló hálójába mennyi cucc fér?

Nyilván nem nagybevásárolni szeretnék, de mégis?


Köszi előre is!


2012. jan. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, néha szűkösnek tűnt beöltözve, de elfért a fiam benne. Szerettem a kocsit, 2 éves koráig bele is ült szépen, szerintem kényelmes az ülése. A bevásárló hálója nem nagy, volt, hogy potyogtak ki a cuccok belőle. Kb kenyér, tej meg pár apróság fér bele, sokkal több nem. A mózese zárt, rá az esővédő , hóban, szélben, esőben is róttam vele a köröket. Eltettem a kocsit, ha esetleg lesz második:)
2012. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a hátsó kerekei 2 év alatt 2-szer kidurrantak, gumibelsőt kellett venni bele a bicikliszerelőnél.
2012. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en is gondolkoztam rajta, az ikeaban volt az egyik anyukanak, amig jatszoszonyegen voltunk, osszeszedtem a batorsagom, es megkerdeztem jo e.

azta mondta, hogy utalja, mert tul szeles a kereke, meg kicsi a bevasarloresze, meg elegge lehuzta.

vegul egy hasznalt brevi ovot vettem a jovevenynek, a nagyfiammal "teszteltem", eleg jó, mondjuk ha lattam volna ujonnan boltot, ahol titi tritont arulnak (elso babakocsink, mindneki dicserte, eskuszok ra, nem is volt draga, csak hat masnak is tetszett, es elloptak :(()

2012. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ABC Design Cobra mellett döntök :)

2012. jan. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!