Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beiratáshoz/vagy...

Óvodai beiratáshoz/vagy amikor kezdené kell az hogy a gyermek teljesen szobatiszta legyen (délutáni alváshoz is), vagy nem?

Figyelt kérdés

A lányom 21 hónapos kora óta nappalra teljesen szobatiszta, de az alvásokhoz kell még a pelenka. Október elején lesz 3 éves, de most tavasszal szeretném beiratni.


Tudom még sok idő van addig. De neki rituálé az alváshoz való innivaló, amiről idővel szeretném is leszoktatni (már nem is nagyon kell neki, leginkább csak megszokás).


2012. jan. 24. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdi az ovit, akkor kell nappalra teljesen pelenka mentesnek lennie. Beíratni nyugodtan viheted.
2012. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 24. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is októberbe lesz 3éves, és ő is innivalóval alszik.


1 hete nem kell pelenka a délutáni alváshoz, de csak azért,mert mikor fektetem le akkor is elviszem pisilni, miután felkelt pedig ismét, hiába azt mondja hogy nem kell (persze pisil is).


Beírathatod nyugodtan.


(egyébként hanyadikán született?)

2012. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a beíratásra pelenkásan vittem(tavaly május elején),szeptemberben már híre-hamva se volt.
2012. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!