Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beiratkozáshoz szüksége...

Óvodai beiratkozáshoz szükséges munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés
A bölcsibe iratkozáskor kellett. Az ovihoz is kérik? Ja, és itt is a lakcímkártya a mérvadó, hogy hova veszik fel, mint a bölcsinél? (Debrecen) Köszi a válaszokat.
2012. jan. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kértek ilyen igazolást. Még a munkahelyet sem kérdezték.

A második kérdésedre (Debrecennel kapcsolatos) sajnos nem tudok válaszolni. Nagyon messze laksz. :) 400 km.

2012. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem szükséges. Hiszen nem feltétlenül kell dolgoznia anyukának attól, hogy oviba megy a gyerek.

Viszont ha óriási túljelentkezés van, akkor el tudom képzelni, hogy saját hatókörükben kérik, mert így tudják eldönteni, hogy ki az, akit feltétlenül föl kell venniük.

2012. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hatáskört akartam írni, bocs :o)
2012. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz én Hajdúböszörményt tudom,de itt nem kértek igazolást.Adtak szándéknyilatkozatot, amin fel kell tüntetni,hogy melyik körzeti ovihoz tartozol és ugye beírod,hogy hova akarod beiratni.E.
2012. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hatalmas túljelentkezés volt, és mindkét szülőtől kérték. És nálunk igaz, hogy vannak körzetek, de a túljelentkezés miatt ez úgy láttam nem számított. Nem is értem, hogyan működött a felvétel.
2012. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!