Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted érdemes kétévessel...

Szerinted érdemes kétévessel elmenni erre a programra? Www.Zoobudapest.com/mackofesztival

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az állatkert maga jó, de ezek közül nem sok mindent tud egy 2 éves csinálni.

Igazából felesleges.

2012. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, megerősítettél. Nem voltam biztos benne, de sejtettem, hogy ehhez még kicsi a fiam. Akkor inkább más programot keresünk. Igen, az Állatkert maga jó, bár ott is inkább csak ide-oda rohangált, amikor tavaly nyáron elvittük, 1-2 állatot megnézett, de azt hiszem, talán majd idény nyáron lesz ez sokkal érdekesebb. Köszi még egyszer!
2012. febr. 1. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, a lányom 3, de még neki sem igazán való
2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oxi, akkor még várunk vele egy picit. :) Szép estét!
2012. febr. 1. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi hétvégén voltunk, az én 16 hós babámmal. Most először volt lenyűgözve a zsiráftól, orrszarvútól, majmoktól. No és a játszóteret már nyáron is élvezte, de akkor mondjuk semmi többet...:)

Szerintem érdemes elmenni, de 1-2 óránál több időtöltést nem érdemes belekalkulálni. Nyáron igaz szép idő van, de tömeg és alig látja az állatokat..:(

2012. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Neked is a választ. :)
2012. febr. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!