Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől van az alvásproblémája?

Mitől van az alvásproblémája?

Figyelt kérdés
A lányom régen ha álmos volt és ágyba került, elég gyorsan elaludt. Mostanában nem tud elaludni. forgolódik, látszik, hogy aludni akar, de csak nem sikerül neki. hozzáteszem ezen kívül még jellemző az is, hogy egész nap álmos: dörgöli a szemét, mélyeket pislog, és bújna hozzám. Nem értem miért. (nem vérszegény) azóta ilyen mióta hazahoztuk a kórházból. háromnapos lázzal került be. milyen összefüggés lehet, ha van egyáltalán?
2012. febr. 1. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet szegény annyira fáradt, hogy attól nem tud aludni. Segíts neki elaludni, lehet vissza kell szoknia a régi napirendjébe és jól ki kell magát pihennie utána minden rendben lesz.
2012. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1,5 éves. a napirendhez már visszaszokott. mi már olyan hülyeségekre is gondoltunk a párommal, hogy eddig elnyomta a láz, és most ennek a hiányában nehezebb elaludnia. ma meg az jutott eszembe, hogy lehet, azért csinálja mert látja hogy én is egész nap feküdnék- naná, mert most meg én vagyok beteg. ha játszok vele, egész jól elterelhető a figyelme, de ezt csak kis ideig bírom, mert én se érzem jól magam (apa dolgozik)
2012. febr. 2. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!