Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szólít titeket a...

Hogyan szólít titeket a gyereketek? Anyának, mamának, anyucinak vagy máshogy? Apuka megnevezését is írhatjátok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 01:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Engem az anyját a keresztnevemen.Amióta tud beszélni én csak Andi vagy Andika vagyok neki.A mostohaapját is a keresztnevén szólítja.

Megjegyzem nagyon jó a kapcsolat köztünk.A fiam már 21 éves,de még mindig jókat dumálunk,szórakozunk..

2012. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem: anya, párom meg: apa. De a páromat egy ideig a keresztnevén szólítótta. Most 22 hós a kislányom :)
2012. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

17 hós

engem Mamának, mert a férjem német és itt mindenki mamáz, de én magamat elötte anyának mondom, de csak mamát mond.


apát is mamázza. söt mindenkit mamáz akit szeret. de ha rákérdezünk hol az apa, hol a bácsikád mindenkit megismer és mondja hogy mama.

2012. febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A 3 évesem anyának szólít vagy anyuci, anyucika, ha könyörögni kell vmiért :)

az 1 évesemnek aja vagyok, bár mikor itthon van az apja is, akkor néha keveri az anyát és apát :)

2012. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
anya vagy anyukám, Apa meg apa vagy apukám
2012. febr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19 hónapos anyának szólít,de ha nagyon akar valamit akkor anucikám,az apját,apinak hívja
2012. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ana meg apa
2012. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

kb 10éves koromig édesanya, édesapa.

19L

2012. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Anya: Anyi, anya, anyucika (ha kell nekik valami). Reggeli üdvözlés: Jó reggelt, édesanyám! :)

Apa: Api, apa, apu.

2012. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Anya, anyuci, apa, apuci, apucika. 3 éves kisfiú.
2012. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!