Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolcon a gyek-ben hogy...

Miskolcon a gyek-ben hogy zajlik egy terhelés?

Figyelt kérdés

lányom tejfehérje allergiás.májusban lesz vége az egy év tejmentes diétának.

de utána hogyan tovább?be kell feküdni a kórházba?de meddig?gondolom ott adnak neki tejet.és ha nem issza meg?mert a tejet egyébként sem szerette.inkább a tejtermékeket imádta de azt nagyon.

aki tud az segítene?hogy hogy zajlik tényleg egy ilyen terhelés.

ja és ami fontos hogy terhes vagyok,júliusra vagyok kiírva.így is bent lehetek vele?mert már voltunk bent más ügy miatt,de ugyanazon az osztályon és akkor bent voltam vele.volt v.i.p szoba ahol együtt voltunk éjjel és nappal.


mivel még kicsi nem hagyom egyedül és egyébként is anyás.

vagy esetleg ha külön engedélyt kérünk az osztályvezető főorvostól akkor az anyukám bemehet vele?mert egyedül semmikép nem engedem mert a lelkét kisírná.

így is rossz lesz neki nélkülem de legalább a nagyi ott lenne.


2012. febr. 6. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia,bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszolok.Nekem iker lányaim vannak,ők is tejfehérje allergiásak.Nekünk augusztusba fog lejárni az egy év diéta.Voltunk nemrég a fél éves vérvételen,és negatív lett az eredmény.Jövőhét csütörtökön megyünk bőrtesztre,és azt mondta az orvos,hogy utána megbeszéljük,hogy mikor kell befeküdni a tejterhelésre.Azóta minden gondolatom az,hogy vajon meg fogják e engedni,hogy bent aludjak velük.Otthagyni biztos nem hagynám őket,mert ők is kisírnák a lelküket.Ők februárba múltak 2 évesek.A VIP szoba az milyen?Gondolom fizetni kell ugye?Én azt sem bánnám,csak lehessek ott velük.
2012. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és mennyi idős volt a lányod,mikor bent lehettél vele?Mégegyszer bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszoltam,de már kiírtam ide egy olyan kérdést,hogy mik a tapasztalatok erről az osztályról,de nem jött rá válasz.
2012. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szia!

tavaly nyáron voltunk bent a lányommal.akkor 2 és fél éves volt.a vip szobáért napi 2000-ret kellett akkor fizetni,azóta nem tudom ment e fentebb.

mint írtam májusban tellik le az egy év,de csak augusztusra hívott vissza a dokinő.de nálunk ilyen nem volt hogy féléves vérvétel meg bőrteszt.meg mikor kiderült akkor se segítettek semmiben,hogy mit adhatok és mit nem.


nem bánnám ha nem kellene befeküdnie,csk vérvétel és bőrteszt lenne,mert júliusban fog megszületni a kis tesó és nem hagyhatom apicit egyedül majd,de viszont a drágámat sem engedném egyedül befeküdni.úgyhogy ha muszáj lesz befeküdni akkor kénytelenek leszünk elhalasztani pár hónappal amikor már a babát pár napra rá tudom bízni a szüleimre.

2012. ápr. 21. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy válaszoltál.Akkor nektek már másfél év diéta lesz,nem egy év,ez tényleg érdekes,hogy akkor nektek miért nem volt fél évre vérvétel.Ez a VIP szoba dolog hogy van?Egy személyes?és hány van belőle?Remélem hogy lesz ott pont akkor szabad hely.Szerintem nekünk is augusztusba kellesz befeküdni,mert akkor telik le az egy év diéta.
2012. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik orvoshoz jártok amúgy?
2012. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szia!dr. _Mónus Ágotához járunk.

a vip szobák 2 ágyasak,illetve 4 mert 2 gyerek 2 felnőtt.és ha minden igaz talán 4 van belőle.de akkor is amikor bent voltunk azt mondták hogy azért általában mindig van szabad hely.én már akkor is alapból úgy mentem oda hogy ha nincs hely akkor nem marad a gyerek egyedül.

2012. ápr. 22. 08:44
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj,remélem akkor is lesz szabad hely.Ezek szerint a férjem is ott aludhat majd?Köszi,hogy válaszoltál.
2012. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi Tamási Katalinhoz járunk.
2012. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mármint hogy te és a férjed is egyszerre?

szerintem úgy nem lehet.csak egy szülő lehet bent vele.

2012. ápr. 22. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!