Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehetne kicsit jobban...

Mivel lehetne kicsit jobban belopni magam a szívébe?

Figyelt kérdés

aupair lettem, de a kisfiú nagyon anyás, csak vele akar lenni 3 éves, pedig már kicsi kora óta aupair van mellette. Biztos kell neki idő míg megszokja, h én vagyok az új. Van egy bátyja, azzal semmi gond, szeret. Alapvetően szereti szoktak a gyerekek, de ezzel a kissráccal nem tudok mit kezdeni, valószínűleg sokszor azért sem mert ott van az anyja és akkor én semmivé leszek. Ha ketten vagyunk meg elég aranyos. Hogy törjem át a falat? Mire "harapnak" az ilyen kissrácok?

köszi


2012. febr. 7. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom min mész keresztül.Csak nállún fordítva van a férjem imádja a nővére gyerekét és engem meg a születendő gyerekünket nagy ívben lesz...r.Rossz érzés másodiknak lenni. :)A te eseted kicsit könnyebb beszélj az anyával,hogy néha hagyjon benneteket kettesben szervezz közös programokat.(olyat amit a kisgyerek szeret)Meg persze hagyj neki egy kis időt,hogy megszokjon.Hidd el a legnagyobb gáz az lenne ha féltékeny lenne az anyjára.Ami lehet,hogy befog következni.Sok szerencsét.
2012. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!