Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cebion cseppen kívül más...

Cebion cseppen kívül más vitamint nem lehet adni 20 hónapos gyereknek?

Figyelt kérdés
A gyógyszerész ezt mondta. A rágótabikkal mi a baj? Miért csak 3 éves kortól ajánlják? Az én kislányom is el tudná szopogatni!

2012. febr. 8. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2012. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 12 hónapos korában kezdtem el adni neki a béres cseppet a cebionnal egyszerre.A Béresből annyit ,ahány kg .A cebion átlag 10csepp,de ha betegség van napi 2X20at is megkapja.

A gyerekorvosunk tud róla.

2012. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Egy éves kórtól kaphatnak marslakócskák szirupot!Rágótabletta állítólag károsíthatja a fogakat ezért nem ajánlják!Bár szerintem is 2 éves körüliek már el tunák rágni!
2012. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 22hónapos,én a Cebion 2*Multi szirupot adom neki.A rágótablettát biztos hogy nem a fogak romlása miatt nem ajánlják,mert akkor a 3évesnek se ajánlanák.Hanem azért mert egy 20hónapos gyerek még nem tudja úgy elrágni/szopogatni mint a 3éves.Mi van ha véletlenül egybe lecsúszik neki.Az én kislányom is szépen megrág mindent de rágótablettát biztos nem adnék neki.Meg lehet hogy az összetevők is másabbak benne,mint ami egy ennyi idős gyereknek való.
2012. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Marslakocskak szirup, Multi kid szirup.Ragitapit a lenyeles miatt nem szabad adni(hiaba gondolod h el tudja szopogatni v. ragcsalni de mi vsn ha egyszer megis rosszul nyeli le es komoly baj tortenim en sosem bocsatanam meg magamnak...)
2012. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Béres csepp Cebionnal jött be. 10kg-tól adható, kérdezd meg a dokit. Nem rontja a fogait, nem nyeli félre, stb.
2012. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cebion multivitamin szirup
2012. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!