Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bábozni szeretnék a kisfiamnak...

Bábozni szeretnék a kisfiamnak, milyen történeteket érdemes előadni? Legyen rövid, tanulságos,2-3 évesnek való.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz én nem bábozni szoktam kisfiammal,hanem vannak neki külömbözö kisállatai és ugy szoktam kitalálni meséket.Van ,hogy mesésre sikeredik de vannak közük tanúlságos mesék is.2,5 éves kisfiú.Probálok olyan meséket történeteket kitalálni mi a mindennapi életben megtörténnek vagy azért,hogy ne történjenek meg.
2012. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon jó könyvek erre a célra:


[link]


[link]



[link]

2012. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en altalaban a mindennapi eletunket szoktam elbabozni neki, ami velunk tortent a jatszon, vagy elromlott a funyiro es el kell vinni a szervizbe, vagy oda kell adni egy jatekot a masiknak, vagy meguti az egyik bab a masikat, es mondjuk neki hogy nem szabad, kerjen bocsanatot. nagyon szereti ezeket a kisfiam, o keri hogy mikor mit meseljek. csak negy babunk van, allatfigurak, de eleg is.
2012. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket!
2012. febr. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!