Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék leszoktató bugyit...

Hol tudnék leszoktató bugyit venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol, de nem ér semmit.
2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
www.babaszoba.hu/csevego/temak/vidamszines_kenyelmes_leszoktato_pelus-bugyi_tobb_meretben/427539
2012. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.tarka-barka.hu

www.babamosoly.hu


Miért ne érne semmit? NEm azért adja az emebr a babájára, hogy ebben szokjon le, hanem ha véletlenül becsurran, akkor legyen, ami megfogja :)))

2012. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban vettem. 1 db volt vagy 3000 Ft (most nem tudom az árát, ez 1 éve volt.) Hiába is akartam volna többet venni, nem is volt nekik. Eggyel mire mész? Egyébként tényleg arra van, ha becsurog, akkor ne legyen vizes a ruhája, szóval megtévesztő a neve. Annak a célnak nem felel meg.
2012. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem ér semmit, mert attól nem szokik le hamarabb. Tényleg csak arra van, hogy ne legyen pisis a rucija. Akkor már olcsóbb a bugyi pelus. De ez csak az én véleményem. Én nem vettem, nem is fordult meg a fejembe. Sőt amíg nem lett szobatiszta a rendes tépőzáras pelust használtam. első voltam
2012. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!