Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiamnál Szerintetek...

3 éves kisfiamnál Szerintetek ez kötőhártya gyulladás jelei?

Figyelt kérdés

Ma reggel felkeltünk reggelizet és indulltunk az oviba!

Most ahogy mentem érte délre elég rosszul nézett ki!

Az ovónő azt mondta alig evett elaludt az asztalnál!Nem kögök az orra folyik egy picit!De a szeme nagyon könnyezik!Még öltöztettem egy kicsit volt könnyes de ahogy jöttünk haza mintha sirt volna ugy folyt neki!A szeme nem fáj mert kérdeztem tőle meg sehol nem fáj azt mondja!

Elviszem a dokihoz(ma már nem rendel sajnos) mielőtt leoltanátok :) csak kiváncsi lennék hogy ez talán kötőhártya lehet?


2012. febr. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnál is ez van/volt. Nincs kötőhártya gyulladása, de nagyon sokat könnyezik a szeme. A doki csak a kamillás mosogatást ajánlotta. ha egy picit folyik az orra, akkor a szeme is rögtön könnyezik.
2012. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most nézetem meg és lázas is!FoLyik az orra de inkább viz jön belőle mint váladék,a szem is ugyan ugy könnyezik!Elaludt szegénykém!

Én meg olyan nagyon rohadtul érzem magam tuti reggel is lehetett valami kis jel én meg nem vettem észre!

2012. febr. 20. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi rengetegszer voltunk kötőhártya gyulladásosak sajnos. Picit húzd le az alsó szemhéját, és nézd meg, hogy mennyire piros. Ha rózsaszín, nincs gyulladásban, de ha vérvörös, akkor sajnos az van. A szemzugban meg nagyon sűrű nyúlós csipa jelenik meg, és egyfolytában dörzsölgeti.

Ha ezt tapasztalod, akkor kérd meg az ügyeletest, hogy írjon fel nektek cseppet vagy krémet, mert reggelre úgy összeragadhat a szeme a csipától, hogy nem tudja kinyitni, és ez egy gyereknek nagyon ijesztő. De remélem nem az van Neki.

2012. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem várvörös ott alól de nem is rózsaszines!Olyan piros de elég jól!

A szemzugban is vann ilyen nyálkás csipa!

Akkor felhivok itt valakit valami dokit!

Köszi!

2012. febr. 20. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az lesz, kötőhártya gyull. kamillát főzz, és amikor langyos, vattát itass át vele és azzal kenegesd a szemét. Az lemossa a csipát is, még ha összeragasztja a szemét is. Ne ijedj meg tőle! Sok sikert! Doki ad majd gyógyszert neki!
2012. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!