Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valóban nem túl jó márka a...

Valóban nem túl jó márka a NANIA gyerekülés?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 13:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem Nania babahordozóm van, és szeretem, semmi baj nincs vele!!
2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A töréstesztje rosszabb lett, mint a társaié, dehát ha azt vesszük az eu szabvány engedélyt ez is megkapta.
2012. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Az ADAC nem teszteli, ez azért jelent valamit...:( Lehet, hogy kényelmes a gyerkőcnek, és ha megússzátok baleset nélkül (Isten adja!), akkor soha nem derül ki, hogy gyenge a minősége.

Ha nincs pénzetek méregdrága ülésre (nem mindenkinek van, nekünk sem), akkor vegyetek inkább jó minőségűt, megbízható márkát használtan (magánszemélytől, lehetőleg ismerőstől, hogy biztos törésmentes legyen), így ugyanott vagytok, mintha vennétek egy noname ülést újonnan.

2012. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sajna akkor csak erre futotta.Vagy vehettünk volna ugyanannyiért Fisher Price-ot de az nem volt, mi meg nem tudtunk volna visszamenni megnézni, mert másik városban van csak Brendon és így is csak az az a hely a közelben ahol elfogadhatóak az árak.De gyorsan kellett mert eladtam a hordozót amiben addig utazott.

Akkor jó volt, a lányomnak kényelmes, akkor volt 5,5 hós.

Most 14 hós és gondolkodom egy nagyobbon, mert oké, most tél volt és beöltöztetve szűkös kissé, de nem gondolnám, hogy nyáron majd kényelmesebb lesz neki a kevesebb ruha miatt, mert elég keskeny a kidolgozása.Nincs 10 kiló a gyerek, de kétlem, hogy 18 kilós koráig meglesz az ülés.

Viszont ha most vennénk nagyobbat, akkor olyat vennék ami dönthető és hát az elég drága ugye, de muszáj lenne, mert gyakran elalszik benne még.

Nyáron még azt nem szerettem benne, hogy csupa műszál a huzata és teljesen beleizzadt a gyerek.Mondjuk én varrtam rá plusz huzatot pamutból, hogy legalább az szívja fel a nedvességet, de még így is folyton tocsogott...

Az lett volna az igazi, ha veszünk rá nyári huzatot, de az ugye kb minimum feleannyi mint maga az ülés, így szerintem nem érte volna meg.

Egy szó mint száz:A lányomnak viszonylag kényelmes, de ő elég vékony, husisabb gyereknek szűkös lehet és ha picit még tudtok hozzátenni, inkább másféloét vegyetek, mert tényleg nem egy nagy márka a Nania.

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Mi a lányunknak 11 hónapos korában cseréltük le a babahordozót(nagy fajta) gyerekülésre. Touragoo-t vettünk neki 24000-ért a Brendonban, 9-25 kg-ig valót, éppen azért ezt vettük, mert árban igen jó, és még sokszor aludt az autóban a lányom. Most már elmúlt 2 éves a drága, majdnem 14 kg, és bőven jó neki az ülés, kényelmes. Nem bántam meg, hogy anno nem 9-18-ast vettünk neki.
2012. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyszülőkhöz kellene, az ő kocsijuka, csak néhány órás használatra. ezért gondoltam olcsóbb árkategóriájúra...
2012. febr. 22. 14:19
 7/21 anonim ***** válasza:
2.: Szerintem simán elég a Nania is.
2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Én nem venném meg még a nagyszülők kocsijába sem. Én amondó vagyok, mint az egyik válaszoló, inkább normális ülés használtan, mint gagyi újan!
2012. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha már ADAC-al dobálózol, nézzél utána, hogy ne fals infot osztogass. Minden évben, legalább egy Nania ülést tesztel az ADAC! A 2011-es vizsgálaton kettő is szerepelt közepes minősítéssel és csak egyetlen egy ülés volt tökéletes minősítéssel ellátott. Így a közepes már nem is hangzik olyan rosszul, nem?
2012. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekünk is Nania van és meg vagyunk vele elégedve! Az igaz hogy már kezd neki szűk lenni így télen a sok ruhában,így hamarosan mi is veszünk egy nagyobbat.A fiam 2,5 éves és 16 kg.
2012. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!