Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni több méter...

Hol lehet kapni több méter papírt hengerbe feltekerve rajzoláshoz, festéshez?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam 2 anyukát beszélgetni valami ilyesmiről, de nem mertem odamenni hozzájuk rákérdezni, hogy miről is beszélnek. Azt gondoltam, majd keresek én is, de nem találok.

Kislányomnak vennék festéshez, ha jól értettem olyan, hogy fel van tekerve a papír és ha betelt a kiteríett rész, csak odébb tekerem és lehet tovább festeni.

Nem tudom érthető voltam e, de nem tudom jobban megfogalmazni:(

Ja, és mennyibe kerül?


2012. febr. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm vitt haza a MÉH-telepről, tökéletes minőségű, papírhengerre tekercselt papírt, csak szerencse kell a megtalálásához.

De volt ott olyan is, amire gyógyszeres dobozok voltak nyomtatva (elrontották), de a túloldala rajzlap minőségű volt, azt otthagyta. Kb. 1m széles tekercsek, korlátlan mennyiség.

Bárki kimehet oda, és megveheti kilóra.

2012. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ikea
2012. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ikea. Nagyon jó minőségű.
2012. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyik sem jutott volna az eszembe, pláne nem a méh telep:))
2012. febr. 25. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Csepeli papírgyár jutott eszembe, van mintaboltjuk, ahol papírt, dobozokat lehet venni.
2012. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én papírboltban veszek posta csomagolópapírt,4 nagy ív kerül 300 ft-ba.nagyon sokig elég.
2012. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!