Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kislánynak triciklit,...

2éves kislánynak triciklit, biciklit, vagy mit érdemes venni? És milyet? A motort már kinőtte, magas (94cm) a leányzó.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Futóbringa? Szerintem jó cucc.
2012. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a futóbiciklire szavaznék. Szeretni szokták, és jót tesz az egyensúlyérzék fejlesztésében.
2012. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 1. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Futóbringát kapott 2 évesen a lányom.

Vannak nagyobb motorok is, ezeket nem lehet kinőni, enyém már 3 múlt, de még mindig motorozik néha.

2012. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van nagyobb motor is,de nem szeretnék neki venni. Mivel soha nem érdekelte igazán,és többet van otthon,mint használja!
2012. márc. 1. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi futóbiciklit vettünk, még nem tudtuk kipróbálni, de mindjárt itt a jó idő, és hajrá...

Viszont mi nagyon befürödtünk a triciklivel. Vagy valami hasonlóval. Mivel odavan a kismotorért, kigondoltuk, hogy nem a legnagyobb kismotort vesszük meg neki, hanem nagyon jó árban vettünk 3kerekő kisbiciklit, aminek az első kerekén van a pedál. Nem szereti a kisfiam, mert hajtani kell. Inkább kínlódunk a kismotorral, mert azzal szeret menni, de az mivel már kicsi, feszt felborul vele, gondolhatod ebben a gyönyörűséges időben mekkora élmény! (Mármint nekem, mert ő élvezi, hogy fetreng a pocsolyában!)

2012. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Futóbringát kapott második szülinapjára. Azon percek alatt megtanulnak egyensúlyozni és később már csak egy lépés a rendes bringa.


[link]

2012. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!