Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eperke baba? Tudnátok segíteni...

Eperke baba? Tudnátok segíteni hogy honnan tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:

vatera.hu/babazas_jatekbaba/textilbaba_rongybaba/bajos_eneklo_csacsogo_alvos_eperk

Ilyenre gondoltam.

2012. márc. 1. 16:51
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi nem jó a link
2012. márc. 1. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
www.galaxyjatekaruhaz.hu
2012. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
babazas_jatekbaba/egyeb_babak_es_kellekek/baba_baba_szett/uj_eperke_e
2012. márc. 1. 16:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó a linkeket inkább hagyom.:-((
2012. márc. 1. 16:56
 6/9 A kérdező kommentje:

3.nak

Köszi de nem ilyenre gondoltam.

Olyanra gondolok ami van eper,alma,körte,padlizsán,retek.Babák csak ilyen ruhákba vannak.

2012. márc. 1. 16:59
 7/9 anonim válasza:
Ha pesti vagy, vagy csak szoktál arra járni, a józsefvárosi piacon az eredeti ár szerintem töredékéért meg tudod vásárolni.. én is láttam már ott ilyen eperkebabát és társait (volt áfonya meg padlizsán stb...) és darabja 1500-2000 ft.
2012. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti és nem is járok arra.Elég messze lakok(Kőszeg)
2012. márc. 1. 19:33
 9/9 anonim válasza:

Nekem van összesen 4 Eperke babám, mindet eBay-en rendeltem. Az egyik egy KellyToy gyártmányú Ginger Snap (Édesmézes) plüssbaba, a másik 3 pedig BanDai gyártmányú "Berry Soft Friends" baba: Strawberry Shortcake (Eperke), Ginger Snap (Édesmézes) és Orange Blossom (Narancsvirág).


Minden esetre kérdés, hogy plüss baba kell-e vagy műanyag, mely karaktereket szeretnéd, illetve hogy melyik szériából (1980-as Kenner, 2003-as BanDai, 2007-es Playmates, vagy 2009-es Hasbro). Az enyémek a 2003-asból vannak. Nem mindegy, mert ha a kislányodnak vennéd a babát, akkor csalódást okozhatsz, ha másik szériából valót veszel neki, mint amelyikből szeretne; ugyanis egészen máshogy néznek ki a különböző szériákból való babák.

2012. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!