Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tud menni egy...

Mennyi idősen tud menni egy kisgyerek a kétkerekü rollerrel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves és 2 hónaposan még nem tudott. (22 hónapos volt, mikor kölcsön kaptuk. Ráállt, és toltuk, meg néha lökött egyet a lábával. A hó miatt 2 hónapja vette elő utoljára, most hogy jön a jó idő valószínűleg újra előkerül, úgyhogy lehet 2-3 hét múlva már mást írok neked.
2012. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges a 3 kereküt megvenni?
2012. márc. 6. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,az én kislányom 2,5 éves kora után tanult meg vele menni,kb a 2.-3. alkalommal ráérzett és meg is tetszett neki. A gödrökre viszont figyelni kell,mert hamar fejre állhat vele:( Nem tudom felétek milyenek az utak,de ha nem nagyon hepe - hupás akkor szerintem felesleges a 3 kerekűt megvenni.
2012. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 éves lesz a kisfiam júniusban és 102cm magas.Eddig egyszer próbálta meg de nem igazán ment neki.Nem tudom,hogy melyiket vegyem meg neki.
2012. márc. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!