Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszik másfél évesem?

Miért nem eszik másfél évesem?

Figyelt kérdés

Nem beteg láthatóan semmi baja nincs,mégsem akar enni:(Illetve ha eszik is max egy fél szelet kenyér reggel,ebédre egy-két kanál főtt étel,vacsira szinte alig eszik valamit.De ha túró rudiról van szó az mehet minden mennyiségben.

Mit csináljak,hogy többet egyen rendes kaját?


2012. márc. 8. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy,már kb 1 éve! Ebéd helyett csak a rudit követelte. Aztán egyik nap megint ez ment, kikönyörgött és megevett 3 rudit egymás után (tudom,én vagyok a hibás,de főleg a nagyi,ő veszi neki zacskószámra,ha rajtam múlna,heti 1-et kapna,mert a főtt étel rovására megy,csak a nagyi mindig veszi neki) Szóval a rudi volt az ebéd, később láttam,rosszul van,bágyadt és kihányta a sok rudit. Másnap is csak feküdtünk,még beteg volt,de csodák-csodájára rendesen reggelizett, rendesen ebédelt levest is meg másodikat, és mondta,hogy beteg volt a ruditól,kihányta,szóval felfogta,hogy nem jó ennyit enni belőle. Ez kb 1 hónapja volt,1 rudit evett azóta :) Viszont az ebéd megint nem csúszik neki. Nem tudom miért,más gyerek mindent megeszik,örül,ha kaját lát,ő meg nem... Azt mondják,majd az oviban megváltozik...
2012. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van, ráadásul hasmenése is van, mert szerintem megint jön a foga, ha épp nincs semmi a kezében akkor a keze a szájában van.

én azért rudit vagy ehhez hasonló nasit csak délelőtt adok szigorúan 1et!

ha éhes lesz, majd megeszi rendesen a főtt kaját.

nem szoktam nagyon bosszankodni rajta hogy mennyit eszik valamikor nagyon szépen eszik, de van, hogy csak 1-2 kanállal.

2012. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!