Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 év körüli gyermeknek...

3,5 év körüli gyermeknek szoktatok még adni lázcsillapító kúpot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak szirupot.
2012. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

De ez gyerekfüggő. Ha tűri, akkor lehet.

Az enyémek sokkal korábban elutasították már.


Ja, és ha hányna amúgy, és közben lázas, akkor bizony adnék, mert úgy nem hányja ki, de ilyen nem volt nálunk szerencsére...

2012. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is szirupozunk, bár töményen nem nyeli le, hanem teába keverem.
2012. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

El kéne már hagynunk?

Az én fiam eltűri, és úgy vettem észre, hogy sokkal hamarabb leviszi a lázát is, mint a szirup.

2012. márc. 10. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Enyém pár hónapos korától utálja a kúpot.

Szirupozunk, de csak az epres ízű Nurofent hajlandó megenni, azt higítás nélkül.

Ha nagyon magas láza van, akkor nem hajlandó semmit megenni, vagy ha hány, akkor is kénytelen vagyok neki kúpot adni. Nem szereti, de ez van, mondom neki olyankor, hogy akkor megyünk szurit adnak a kórházban.. ez általában hatásos.

2012. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni kifejezetten azt írt fel. A fiam a jövő héten tölti a 4-et, és sajnos nyakig ülünk az influenzában. Persze van itthon szirup is, de éjszakára, 39 °C körüli láznál én inkább kúp-párti vagyok, mivel az a tapasztalatom, hogy a magas lázat hosszabb időre leviszi, mint pl. a Nurofen.
2012. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is a dokinéni mindig a kúpot ajánlja magas, makacs lázra.
2012. márc. 10. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyorsabban felszívódik a kúp, mint a szirup, ennek ellenére kanalasat adok, ha lázas, kivéve ha hányos vírust kap el.
2012. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!