Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányomnak milyen...

3 éves lányomnak milyen fésüléskönnyítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már kipróbáltam neki a rossmanban kapható Lilliputz fésüléskönnyítőt,de nem igazán vált be.

Már váll alá ér a haja,és nagyon hamar begubancolódik és sír ha fésülöm neki,és valahogy ezzel segitenék hogy könnyebben menjen a fésülködés.Ha lehet konkrét márkát ,fajtát irjatok már hogy könnyebben megtaláljam a boltban.Köszönöm


2012. márc. 12. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, mi az Avon-ból rendeljük, külön gyerekeknek van, csak egy fajta van belőle.
2012. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Sokkal jobb lenne, ha nem hagynád hosszúra a haját, mert egyrészt állandóan húzza a fésü, akármit csinálsz vele, másrészt nem nem is szep, mert nem lehet könnyen tisztán tartani, ekkora gyereknek vagy állandóan rendetlen, vagy szorosan össze kell fogni, ami árt a hajnak, harmadrészt egészségtelen is, negyedszer csak elgyöngül töle a haja, ötödször a gyerekednek is csak kinzás a hosszú haj.

Ha majd elég nagy lesz, akkor megnöveszti saját maga, ha már tudja rendesen gondozni, és nem megy tönkre addigra a haja.


Fésülködéskönnyitö nincs, ami tényleg hatásos lenne, csak üzleti fogás.

2012. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 éves, de tényleg nincs semmi, ami könnyebbé tenné a fésülést. Fodrász inkább balzsamot ajánlott a haj végére, ahol már összeakad.
2012. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk is avonos van de hát az se az igazi.. úgyhogy én a saját balzsamomból (loreal v. schwarzkopf) szoktam neki tenni éppen a haja végére, de nem az egészre! Kislányomnak göndör a haja vége, nagyon be tud kócolódni, de így könnyebb kifésülni!
2012. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A képen a lányom van, 2 és fél éves lesz májusban, nem tudjuk levágni a haját, mert ollófóbiája van, örülök, ha nehezen a frufruját sikerül levágni, bár nekem szerencsém van, szereti, ha fésülöm, és befonom, de nem szeretem állandóan összefogni, nekem is hosszú hajam volt, és nem igazán jó a fejbőrnek, de egyenlőre ez van, ha nagyobb lesz, talán sikerül levágni.
2012. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gliss Kur-t használunk már nagyon régóta, és nekünk bevált.

Ezt ajánlanám:

[link]


De az ugyanilyen rózsaszín (sötét-világos) is ugyanúgy megfelelnek.


Butaság, hogy ne hagyd hosszúra, egy lány attól csajos, hogy hosszú a haja. Kislányom is imádja a copfokat, fonatokat, amiket csinálok neki. Nekem kiskoromban levágták sajnos, haragudtam is, hogy miért csináltak belőlem "fiút".


[link]

A képen a kislányom van, millió egy fajta hajat csináltam már neki, igaz már lassan 5 éves, de sosem volt gond, nem zavarta a haja semmiben.

2012. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nagyon szép kislányod van, jól áll neki a hosszú haj:)
2012. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, nem is vágatnám le neki, de az apja sem engedné :-))

Minden frizut le kell fényképezni, annyi van már, hogy már lassan nem tudok újat kitalálni :-))

2012. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok, az én kislányom igazi hajasbaba, nemrég vágattam neki több, mint 20 centit, és így is a válla alá ér. 2,5 volt decemberben.

Vastagabb a copfja, mint az enyém.

Én a Gabi samponból használom azt a fajtát, ami fésüléskönnyítős.

Mondjuk neki vastag szálú a haja, nem a gubancolódós fajta.


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!