Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesco-s pelussal meg vagytok...

Tesco-s pelussal meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Mi mindig a pamperst, illetve a dm-es pelust használtuk. Két hete kaptunk ajándékba tesco-s pelust, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Persze sokkal olcsóbb, mint a többi, de minőségben nem találok kivetnivalót.

És Ti?


2012. márc. 12. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta Tescosat használtuk végig, én nagyon meg voltam elégedve vele.

[link]

2012. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kislányom popsiját sebesre dörzsölte. Mi csak pamperst használunk.
2012. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 fajta Tescos pelust használtunk.

Az egyik fehér csomagolás volt. Tiszta muanyag a borítása, nem szellozik a baba bore és kipattogott a bore.

A másik ez a zolt, amit az elso válaszolo feltett. Nem jott be, mert állandoan átpisilte a lányom, mert szokat iszik. Mi si Pampers active babyt használunk, az kibírja az éjszakát is csere nélkul.

2012. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi is azt kaptuk, amit az első belinkelt, csak 4-es méretben. Enyémek is sokat isznak, és a dm-esben rendszeresen át voltak ázva reggelre, de már 3-4 éjszaka ezt a tesco-st használjuk és minden jó eddig vele.


Köszi az eddigi válaszokat. Mások véleménye is érdekel természetesen!

2012. márc. 12. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is azt a pelust használtuk amit az első belinkelt, soha semmi bajunk nem volt vele, mindig megvettünk több csomaggal mikor épp akciós volt, így még olcsóbbra jött ki.A lényeg az,hogy nekünk bejött, nem ázott át nem volt kipirosodás és semmi egyéb probléma sem.
2012. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó pelus, én a Huggies Premiumhoz meg a Liberohoz tudnám hasonlítani, mind kialakításban, mind nedvszívó képességben (bár azt a pálmát a Libero viszi nálam).

Én nagyon szeretem ezt a pelust, csak az a baj, hogy nagyon felnyomták az árát egyik napról a másikra.Múltkor a Liberot olcsóbban kuponoztam ki mint amennyire ez jött volna ki.

Szóval szerintem is nagyon jó és sokak szerint is, de sajnos erre rájött a Tesco is, mert azelőtt nevetségesen olcsó volt.Ja és akciózni sem akarják az Istennek se, már hónapok óta!

14 hós kiscsaj anyuja

2012. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is 4-es zöld csomagos Tescos pelust vettünk legutóbb és lányomnak bevált. Semmi baja nincs tőle, és nem is ázott még át.

Érdekes, mert lányom 2 hónapos korában is vettünk egyszer Tescos zöld csomagos pelust, de az akkor nem volt jó. Most viszont már nincs vele bajom.

2012. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És mennyi most a nagytescoban? Mert a kicsiben 3300 forint. (lehet, hogy ez nem, de általában a kicsiben minden drágább).

Én is kuponozva veszem a pamperst és a dm-est is. De ez magában kb annyi, mint az előzőek kuponozva.

2012. márc. 12. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is igen drága, de imádom!!! Éjszakára csak ezt adom a fiamra, szerintem simán veri a Pamperst, Huggiest és minden egyéb általam próbált pelust. Nem vastag, mint pl a Rossmannos, vagy Mülleres. Nagyon jó a nedvszívóképessége és valahogy annyira jól el van találva a comb része, hogy soha nem folyt még ki belőle semmi! Ezt egyik előzőleg említett pelusról sem mondhatom el...
2012. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!