Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cybex Pallas gyerekülésetek...

Cybex Pallas gyerekülésetek van? Beér a biztonsági öv? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Két autónk van, az egyikben egy Römer van (9-18 kg), a másikban kölcsön ülés, ami csak kényszermegoldás. Szeretnénk olyat, ami most is jó (2 éves, 12 kg), és később is jó lesz. Ez a Cybex elég jónak tűnik, de sok helyen olvasom, hogy az autó biztonsági öve nem éri körbe, illetve, hogy nagyon zárt a gyereknek. Tapasztalatok?

2012. márc. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Cybex Pallas van, és beér a biztonsági öv. Egyébként egy opel astrában használjuk. Szerintem nagyon jó gyerekülés, nem bántuk meg, hogy megvettük, nagyon sokáig jó lesz. 11 hónapos volt, mikor vettük, most 2éves, gond nélkül beéri az öv. Egyébként 3 éves kor után meg már nem is kell az első része, és nagyon sokáig lehet használni. Javaslom, hogy próbáljátok ki, mi a Brendonban vettük, és ott ki lehetett próbálni a saját autódban is, nagyon segítőkészek voltak! Egyébként, ha véletlenül nem lenne jó az autótokba az öv miatt, de hasonlót keresel: Kiddy Comfort pro, kicsit drágább, de ez is nagyon biztonságos, jó ülés! Remélem segíthettem!
2012. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi is Astrában használnánk, G Astrában. Nektek milyen van, amibe jó?
2012. márc. 13. 15:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kipróbáltuk az ülést, és a kislányunknak nem tetszett, azt mondta nyomja a hasát, pedig a legtávolabbra volt állítva. Én is meglepődtem ezen a pajzson, mert nem pont ilyennek gondoltam. Ha már kiskorától ilyen lett volna neki, akkor biztos megszokta volna, de mivel nem ilyen volt, ezért nekünk nem jött be.
2012. márc. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!